Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ottó nevűek! Szeretitek a...

Ottó nevűek! Szeretitek a neveteket? Hogyan boldogultok vele? Adnátok a gyereketeknek?

Figyelt kérdés

Ottók rokonai, barátai, ismerősei is írhatnak, ők hogyan látják.


Már egyszer kiírtam a kérdést és jött is rá pár válasz, (amiket köszönök!) de aztán áttették egy másik témakörbe, amit a kutya se néz, nemhogy Ottók, így nem kaptam rá több választ, hiába emeltem ki.

Remélem most több sikerrel járok :)

Írjatok légyszi!


2011. júl. 26. 21:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

woof. :D Egészen jó név. Tetszik, de nem adnám a babámnak.

És kisfiúként nem muszáj Ottónak hívni. Lehet Otinak is. :)

2011. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
A páromat Ottónak hívják. :) Imádom a nevét. Alig várom hogy ...... Ottóné lehessek. Ha kisfiunk lesz biztosan ezt a nevet fogja kapni és talán egy utónevet. Amúgy én így szoktam becézni: Oti, Otika, Otymoty OttóMottó :D a vezetékneve is nagyon különleges, de nem írnám ide :) Amúgy jelentése: vagyonos, híres, uralkodó. Nekem ez a név az erőt, bölcsességet, kitartást, hűséget, megfontoltságot, erős mentalitást és család centrikusságot tükrözi. :)
2011. nov. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Az egyik volt osztálytársamat így hívták, vietnami volt az apukája ráadásul, nekem tetszett így a neve.
2012. nov. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!