Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ottó nevűek! Szeretitek a...

Ottó nevűek! Szeretitek a neveteket? Hogyan boldogultok vele? Adnátok a gyereketeknek?

Figyelt kérdés

Ottók rokonai, barátai, ismerősei is írhatnak, ők hogyan látják.


Már egyszer kiírtam a kérdést és jött is rá pár válasz, (amiket köszönök!) de aztán áttették egy másik témakörbe, amit a kutya se néz, nemhogy Ottók, így nem kaptam rá több választ, hiába emeltem ki.

Remélem most több sikerrel járok :)

Írjatok légyszi!


2011. júl. 26. 21:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Én egy időben jártam koncertekre egy társasággal, ahol ilyenek voltak, hogy Ottó, meg Rezső. Nekem tök vagány helyes srácok jutnak eszembe ezekről a nevekről, nincs rajta mit kinevetni. A kis kölykök mindent kinevetnek, a nagyobbak meg le se szarják kit hogy hívnak, csak az érdekli őket, hogy milyenek.
2011. júl. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Páromat is Ottónak hívják :)

Nekem nagyon tetszik, egyszerű és nem túl gyakori.

2011. júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon kedvesek vagytok, hogy ennyien megírjátok a véleményeteket!

Várom még a többiek válaszát is, de most elmegyünk aludni :)

2011. júl. 26. 22:15
 14/23 anonim ***** válasza:
84%

a kutyás Ottón jót nevettem, köszi :)


amúgy nekem az a bugyuta poén ugrik be: Ottó, etté? Nem, kettő :)


amúgy jó név, csak ezzel lehet szívatni őket. viszont becézésre semmi ötletem.

2011. júl. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Ottót nem ismerek sajnos, de nem egy olyan név, amihez bármiféle negatívum társulna, éppen mert olyan ritka szerintem. Van az ismeretségi körömben huszonéves Imi, Kálmi, István, Olivér, Lali, Henrik, Illés, amelyek valljuk be nem tartoznak a ma divatos nevek közé, mégis illenek viselőikhez, nagyon jófej, fiatal srácok a tulajdonosaik:)

Szerintem az Ottóval sem lenne semmi gond, esetleg adhatsz hozzá egy másik nevet, ha ő idősebb korában nem így gondolná..

2011. júl. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik, volt Ottó sulistársam. Nem volt vicctárgya sose a neve.


Néha elhangzott az a híres szöveg, hogy "én, a gyula meg az ottó, a tóth ottó"... De ezen ő is és más is mosolygott egyet, még ezzel sem szekálták, szóval nem rossz név.

2011. júl. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Becézésre nincs ötleted?:) Oti, Toti, Otus..
2011. júl. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 merci93 ***** válasza:
100%
én egy 18 éves lány vagyok és nincs Otto nevü ismerősöm, de nekem ez az egyik kedvenc nevem!! nekem valószinüleg ha lesz fiam akkor igy szeretném majd hivni:) ugy hogy bátram!!! a lányomat meg Olília:P sok boldogságot!
2011. júl. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nekem annyira nem tetszik, de nem csunya nev.En azert nem adnam, mert van 1 par nev, ami ennel jobban tetszik, de amugy tok normalis nev. El nem tudom kepzelni, hogy ezzel valakinek gondja lenne.
2011. júl. 27. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, de ez nem lehet mérvadó :)

Mondjuk kisbabának, kisfiúnak elég furcsa. De úgyis gyorsan felnő :)

2011. júl. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!