Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kaptál szülinapodra a...

Mit kaptál szülinapodra a férjedtől? Ha kapok normális válaszokat meg írom hogy miért kérdezem!

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 11:09
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
100%
Egy doboz bonbont:)nekem ez bőven elég.
2011. júl. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
65%
Nyilván a kérdező semmit nem kapott a férjétől.
2011. júl. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
70%

Semmit. Majd három napi fülrágás után egy szál rózsát és egy üveg jägermeistert...

:DDDD

2011. júl. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
76%
Egy Amszterdami hosszú hétvégét :)
2011. júl. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van egy füzetünk, amibe mindketten beleírjuk, miket szeretnénk, hol kapható, milyen méretű, színű... stb., kb. mennyibe kerül. A másik onnan választ, ha alkalom van. Így meglepi is, és biztosan olyat veszünk, aminek másik örül és szüksége van rá.
2011. júl. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
69%
Igaz nekem nem most volt a szulinapom, és a férjemnek konnyu dolga van, mert egy napon van minden. Legutobb kaptam egy szép ékszer bizsut és hozzà aprósàgokat.
2011. júl. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
78%
Régebben nálunk is szokás volt "ahány év, annyi szál rózsa", de ahogy drágult a virág-:) ez elmaradt. Legutóbb egy cserép orchideát kaptam, tortát, könyvet egy új étkészletet és edénysorozatot.( a virágnak örültem a legjobban, most is 30 virágja van:))
2011. júl. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
86%
Egy szép ezüst nyakláncot (az arany ékszereket nem szeretem), egy könyvet, egy doboz merci-t és kivételesen ő főzte a vacsorát. :) Majd este megmasszírozott. :))
2011. júl. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
100%
Távirányítós autót. Nem vicc, tényleg szerettem volna egyet :)
2011. júl. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, mivel nincs férjem.


Viszont ha lenne, akkor biztos lenne egy megállapodás közöttünk, hogy ne nagyon vigyük túlzásba az ilyen ajándékozásokat, tehát csak hasznos dolgokat adjunk egymásnak, vagy pedig saját alkotást, vagy közösen eltöltött különleges időt (ami nem jelent hiperkiadásokat).


Álmaim férje szülinapomon valószínűleg azt mondaná, hogy öltözzek kirándulós ruhába, ő csomagolna kaját és innivalót, majd kézenfogna és egy napos túra után valami várrom tetején boldog szülinapot kívánna. Vagy otthon maradnánk és főzne nekem valami saját kaját. :-)

Álmaim férje és én ugyanis nem vagyunk az a külsőséges plasztikpár...

2011. júl. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!