Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kaptál szülinapodra a...

Mit kaptál szülinapodra a férjedtől? Ha kapok normális válaszokat meg írom hogy miért kérdezem!

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 11:09
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
88%
Utoljára elmentünk együtt vásárolni, kaptam 3 blúzt, egy szoknyát, egy melltartót meg egy laptop-táskát. Ezeket vettük együtt, majd tőle még meglepetésként kaptam egy hatalmas csokor virágot, egy bögrét, amire rányomtatta a kutyánk picikori és mostani képét, egy vicces pólót meg egy tortát.
2011. júl. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
86%

Mi is listát vezetünk, mit szeretnénk, az én listámon általában könyv, vagy alkotási eszköz van, az övén könyv, játék, alkotási eszköz. Évente egyszer általában, néha kétszer veszünk egy társasjátékot, hosszabb, stratégiai játékok érdekelnek leginkább mindkettőnket, esetleg kvízjátékok, vagy gazdasági szimulációk. A szülinapunk és a névnapunk is néhány hét különbséggel van, valamelyikre, vagy karácsonyra megvesszük közösen a játékot, és kipróbáljuk. Ha tetszett mindkettőnknek (általában igen, emrt azért utánanézünk, mit is veszünk), akkor a többi ünnepre 1-1 kiegészítő, vagy könyv. Így az évek során elég sok társasjátékunk és könyvünk gyűlt össze, de nem bánjuk. Ezek a gyerekeinknek is meglesznek, sőt, akár még az unokáinknak is meglehetnek.


Te mit kaptál?

2011. júl. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
88%

Egy elektromos fogkefét azzal a szöveggel, hogy tudat alatt erre vágytam. Én felesleges pénzkidobásnak tartom, de ő már csak tudja mire vágyom :D

Elvitt vacsizni is.

2011. júl. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
83%

Könyvet és fülbevalót, örültem nagyon!

Azért van ennek előzménye: ő nem egy ajándékozó zseni (nálunk is volt ilyen, hogy semmit nem kaptam... mint kiderült, mert nem tudta, mit vegyen... :S ), ezért a fülbevalót együtt vettük meg séta közben, a könyvről pedig előre megkérdezte, hogy melyiket szeretném. De így teljesen rendben volt, örülök, hogy fejlődött, ezt nagyon értékeltem! (Nem férj, barát.)

2011. júl. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
87%
Asszem sosem tudjuk meg, miért is volt erre kíváncsi a kérdező :)
2011. júl. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
83%
nekem sincs férjem "csak" barátom már lassan 4 éve :) fényképezőgépet kaptam tőle legutóbb, tavaly augusztusban de mivel most is ugye rohamosan közeledik, elszólta magát hogy nézzek valami szállást augusztus végén elmegyünk nyaralni egyet:) Igy végülis egy balatoni hetet kapok idén :) elvileg:DD
2011. júl. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
100%
Legyünk türelemmel! A kérdés kiírása óta még csak (majdnem) 1,5 óra lelt el! Majd leírja,miért kérdezte!
2011. júl. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
már kiváncsi vagyok :D
2011. júl. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
70%

Egy penthouse lakást Siófokon.Imádjuk a Balatont, és mindig mondtam, hogy szeretnék ott egy saját apartmant, hogy ne kelljen egész nyáron bérelnünk.Egyszerűen gyönyörű.


33/N

2011. júl. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
51%
Nekem 16-án van a szülinapom,9-én derült ki babánk lesz., Ugyhogy végülis azt kaptam. De ha belegondolok azt kaptam hogy összeköltöztünk:) Akkor házasodtunk össze:)) Étterembe szokott elvinni, Vagy vmi kis apróságot kapok: gyürű,nyaklánc,könyv. Nem az a lényeg h nagy ajándékot kapjon a másik,hanem h szeretjük egymást. Meg h vagyunk egymásnak:)) 25L0+------
2011. júl. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!