Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kaptál szülinapodra a...

Mit kaptál szülinapodra a férjedtől? Ha kapok normális válaszokat meg írom hogy miért kérdezem!

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 11:09
1 2 3 4 5 6
 51/60 A kérdező kommentje:

Bocs de nem lehet egyszerre privit mindenkinek tehát itt a történet:

Tehát azért kérdeztem mert én az idei szülinapomon nagyon meglettem alázva

2x kért tőlem pénzt a saját szülinapomra hogy nekem vesz ajándékot azt kiderült hogy a haverjának/munkatársának vett ajándékot én meg kaptam egy lejárt terméket amit már a Aldi nem tudott eladni.És ezt még bele vágta a képembe hogy nem tudott mást csinálni mert más is vett neki. Köszönöm az öszinte válaszotokat!

2011. júl. 28. 18:40
 52/60 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, sajnállak. Hagyd ott, nem érdemel meg téged, ez egy suttyo.
2011. júl. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg a YouTube-n Ágnes Vanilla Születésnapodra c. számát . Ezt küldöm Neked. És vigaszul most ideírok egy szál virágot, hogy légy boldogabb, mint most.
2011. júl. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
100%

Boldog szülinapot kívánok!

És sok sokkal boldogabbat, mint a mostani volt!

Ehhez cseréld le a pasidat!

2011. júl. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnàllom, ez a pasas nem normàlis, ne engedd, hogy ezt csinàlja veled tovàbbra is,lapàtra vele!


Nagyon boldog szülinapot egy szép viràggal, amelyik a kedvenced, képzeletben.

2011. júl. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én is virtuálisan boldog szülinapot kivánok! S mellé egy aranyos számot: http://www.youtube.com/watch?v=hi3pbtrqy70
2011. júl. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly?! Hú,hát ha ilyen semmire való,bizony nem tűrném magam mellett! Ki tudja mit csinál még,amiről nem tudsz!


Utólagosan is nagyon sok boldog születésnapot kívánok Neked!!!! (én a Blues Company: pohárköszöntő dalát küldeném,ha tudnám,hogy egy a zenei ízlésünk! )

2011. júl. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon bután néznék, ha a szülinapi ajándékomra kérne pénzt tőlem a férjem. Kérjen bármire, nem gond, de erre???

Ha nagyon nem áll jól, akkor még mindig csinálhat programot, ereszthet egy kád vizet, vagy esetleg csinálhat "beváltható kuponokat" kézzel. Vagy ha már kérni kell pénzt, akkor nincs másik rokon vagy munkatárs, akitől kérhetne?

Ha ennyire nem tisztelne a férjem, akkor nagyon komolyan elgondolkoznék a folytatáson. Mert a "ne haragudj, nincs pénzem, de főzök neked egy ebédet, aztán megmasszírozlak" teljesen elfogadható, de amit veled tett...ez nem a pénzhiányról szól, hanem szimplán mérhetetlen tiszteletlenség, a másik semmibe vétele.

2011. júl. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 A kérdező kommentje:
Totál igazatok van én is elgondolkodtam,hogy ki lépek az egészből 10 év megfáradt 2 gyerek velük sem foglalkozik nekik sem vesz semmit előbb vesz egy idegenek mint a saját lányának! Pláne bosszantó hogy havi 500000 a bruttója de sosincs pénze ! Vagyis ránk nincs mert mondom mindenre van ami neki kell!Amikor megismertem nem volt ilyen jó darabig azt jöttek még ennél durvább dolgok amit inkább nem mondanék el mert ha ez sokk! volt a számotokra attól még padlót is fognátok!
2011. júl. 29. 13:00
 60/60 anonim ***** válasza:
Húha, sajnálom, lapátra vele minél előbb! :(
2011. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!