Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon, hogy tudja egy tehetség...

Vajon, hogy tudja egy tehetséges ember testvére feldolgozni azt, hogy a testvére tehetséges, ő meg nem?

Figyelt kérdés
Például egy tehetséges emberből híres énekes lesz, a testvéréből meg marad egy hétköznapi ember.Ezt hogy lehet feldolgozni?Vagy mondjuk a tesó gyönyörűen fest, a másik meg kb egy pálcika embert képes csak lerajzolni, és annyira nem is sikeres.Ezekkkel a dolgokkal hogy lehet kibékülni??Jó lenne, ha valaki tudná erre a választ, mert érdekelne.Előre is köszi.
2011. júl. 27. 13:56
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Kezdek megnyugodni. Az öcsém elég szépen fest, én meg sajnos akárhogy is próbálkoztam ezzel a festés dologgal, soha nem jött össze...Kicsit szürke kisegérnek érzem magam mellette , de kösz a sok választ azt hiszem át fogom értékelni ezt a dolgot.
2011. júl. 27. 14:31
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem is van tehetségem a festéshez.

Porcelánfestő vagyok

Versenyeket nyertem anno, meg minden

Az én testvérem ezt úgy dolgozza fel, hogy rombolja az én önbizalmamat, olyasmikkel, hogy pl mit érek el azzal, hogy szépen festek? Abból nem lehet megélni... Meg a szakmámban úgyse tudok elhelyezkedni, minden máshoz béna vagyok, ilyesmi. Meg ő is tudna szépen rajzolni, ha évekig tanulta volna. Én meg visszavágok, hogy én is tudnék futóversenyekre járni, ha abba az irányba mentem volna...

2011. júl. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Téged egyébként érdekel a festés, rajzolás? Mert az én húgom grafikus, én meg egy vonalat nem tudok egyenesen meghúzni, de nem zavar, mert nem érdekel a rajzolás. Tehát ha jobban menne, akkor sem akarnék, mert szerintem értelmetlen.


Tényleg sablonszöveg, de találd meg azt, ami neked fekszik. Pl. lehet, hogy hegedűvirtuóz vagy, vagy nyelvzseni, csak még nem próbáltad.

24/L

2011. júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eleve rossz szemszogbol kozelitesz kerdezo. Attol, hogy valaki nem hires ember, meg ugyanugy ember. Ha valaki hires, semmivel sem kulonb, csak olyan jellegu a szakmaja, ami miatt sokan ismerik. O jo abban, mas meg masban. Nem minden szakma jar hirnevvel...a hirnev sokaknak atok is, van, aki part sem talal a hirneve miatt pl.


Engem nem bantana, ha a testverem hires lenne, en meg nem. Mindenki masban jo. Azt irod, hogy mi van ha te csak egy palcika embert tudsz lerajzolni, mig a teso szepen fest...te meg mas teruleten vagy elonyben. Nincs olyan ember, aki mindenhez ert. Legyen tobb onbizalmad.

2011. júl. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

A tesóm nem híres, csak szépen fest, meg kiállították egy-két képét.

Amúgy biztos, hogy a hírnév lehet egyben átok is. Páran nem találnak párt, páran meg belehalnak....:(

2011. júl. 27. 16:25
 16/17 A kérdező kommentje:
Meg van olyan is, hogy nem jön meg a várva várt hírnév és azt nem tudják feldolgozni páran.(Ez most csak eszembe jutott...)
2011. júl. 27. 16:39
 17/17 anonim ***** válasza:
Engem is zavart anno, hogy egy gyereknek kiállítása van a rajzaiból, nekem meg nem. De másnapra kialudtam. Majd nekem is lesz egyszer, ennyi. Ha nem, akkor se maradtam ki semmiből Az életben vannak értékesebb dolgok, mint egy kiállítás, csak körül kell nézned. Én erre sajnos csak apa halála után jöttem rá:S
2011. júl. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!