Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az ember eltűnik hetekre a...

Ha az ember eltűnik hetekre a párja elől, mert rossz időszaka van, ideges stb, az belefér egy párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 20:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én egyszer hetekre eltűntem a barátaim elől. Se telefon, se email, semmi, mert éreztem, hogy egyedül kell lennem (egy elég durva, pszichés probléma után), egész egyszerűen irtóztam a társaságuktól, szégyelltem magam előttük, stb... ennek tekintetében én megérteném. De ez én vagyok, talán túl liberális...


DE! az is kérdés, hogy vajon miért tűnt el így.

2011. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Hetekre? 1 hónapra? Nem, kizárt dolog!


Volt már olyan nálunk, hogy megbeszéltük, szükségünk van pár nap kikapcsolódásra haverokkal/barátnőkkel, de pontosan megmondtuk a másiknak, mikor érkezünk haza, és azért naponta egy telefonhívás belefért a dologba...

2011. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem NEM férne bele.22N
2011. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem férne bele. Az természetes, hogy mindenkinek szüksége van magányra olykor, ezzel nincs is gond. Csak épp ne így tűnjön el, és ennyi időre. Úgy vélem, bárki megértené, ha a párja azt mondaná neki, hogy "Szeretnék egyedül lenni pár napig, távol mindenkitől. Kérlek, ne keress!" Na de nem szó nélkül, hetekre.


33/F

2011. júl. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Hetekre??? Nekem már az sem férne bele, ha egy napra teljesen eltűnne. Az oké, hogy egyedül szeretne lenni, de ne se szó, se beszéd szívódjon fel, hanem beszéljük meg, hogy magányra vágyik és eddig és eddig ne találkozzunk.

Ha szó nélkül eltűnne, amellett, hogy halálra aggódnám magam, úgy repülne, ahogy kell, pedig nagyon szeretem őt.

Szerencsére a barátomra egyáltalán nem jellemző az ilyesmi.

Egy érett ember nem szívódik fel csak úgy, hanem közli a szeretteivel, mi a helyzet.

Ez hatalmas önzés a részéről. Arra nem gondolt, hogy mennyire aggódsz érte? Én biztos nem fogadnám vissza, akármit mond.

L/24

2011. júl. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Dadim válasza:
100%

Nekem sem férne bele. Nekem egyszer az exem tűnt el de 2-3 naponta beszéltünk.

20L

2011. júl. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm párja tűnt el hirtelen a randi helyett. Együtt éltem át vele az aggódás, keresés óráit. Borzalmas volt, a tehetetlenség, hogy nem tudja hol van, mi van vele.

Szerintem sem fér bele.

2012. márc. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem olvastam vegig a kommenteket, mert velemenyem szerint aki a szerelmet felredobja egoista onzo erdekekbol, csak mert neki epp nehez a vilag, az 1. Megbizhatatlan 2. Önző es innen mar tudni lehet fontosabb neki sajat maga mint barki mas, azaz borzalmasan gyerekes! Es ez minden masra is kiterjed. Megneznem forditott esetben az ilyen mit tenne mert persze "vele ezt nem lehet megtenni" hisz önző! Velem egyszer csinalt ilyet egy pasi, AZONNAL szakitottam! Utana amint jobb lett neki konyorgott... Csak kerdem en ha nekem is egyszer szar lesz es akkor neki is, csak ugy ott hagy kenye kedvere? Erre nem lehet semmit alapozni....
2014. szept. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Olvasva itt egy ket kommentet aki ezt "megerti" ha vele tortenne ilyen biztos hogy annyira szet aggodna magat hogy o is elhuzna megint! Mellesleg nincs a vilagon olyan elethelyzet ami felment az onzes alol! Velem is tortentek mar kegyetlen dolgok de nem akartam meeeg sulyosbitanu azzal hogy abban "elvezkedem" masok aggodnak ertem. Aki viszont ezt elvezi feltehetoen beteg. Mert ily modon szeretne feltunest kelteni. Azt viszont kezelni kell!
2014. szept. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!