Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hava dugjam el a naplóm?

Hava dugjam el a naplóm?

Figyelt kérdés

Van egy olyan érzésem, hogy anya elolvasta, pedig titkok voltak benne. A szerkényemen a könyvek közé dugtam. Mire hazaértem anya átrendezte a könyveket és a naplómat a könyvek tetején találtam. Anya ilyen, a tesóm cuccai között is folyton turkál amikor nincs otthon. A telefonomat is folyton megakarja nézni.

Pedig csak 11 éves vagyok.

Segítsetek!


2011. júl. 28. 08:11
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nem kell leírni, bár én nemrég találtam meg 2004es meg 5ös írásaimat még gyerek fejjel írtam, de így már nagyon szégyenlem..
2011. aug. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
nagyon egyszerü ha gépen irod a naplod akkor vegyél- szerez pendriver-t és ara mentesz és azt már csak el tudod dugni valahová !
2011. aug. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Én is írtam naplót, de az 2 hétig tartott, mert rájöttem hogy én csak fejbe tudom tartani a gondolataimat. Ergo én is gondoltam rá hogy megtalálhatják és elolvassák, ezért kitaláltam egy titkosírást. Mindenféle japán jeleket társítottam a mi abc-nk betűihez és úgy írtam. Az első 3 bejegyzésnél még kellett a megoldókulcs, utána már csak a ritkább betűknél kelett. Akár ezt is csinálhatod, csak máshova rakd majd az irásod megfejtését. Na meg nem muszáj az én módszeremet használni, sztem a googlebe találsz annyi titkosírást. :D pl.: írj rovásírással. A magyarfüzetembe én idézetet írtam így, még diccséretet is kaptam az amúgy mindig szigorú tanártól. XD
2011. aug. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ágyad alá?Szőnyeg alá?(olyan részre ahol nem járkálnak a szüleid) Szekrény mögé vagy fölé??
2011. aug. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nálunk minden szobában sok könyv volt, és volt közte biblia is. Kivágtam a lapjainak a közepét, és oda rejtettem a titkos dolgaim. (dugipénz, stb.) Nem vagyunk vallásosak, soha senki még csak kézbe sem vette a bibliát.
2011. aug. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
tegyék ki plakátokat a faladra és vastag celluxszal ragaszd a falra 3 oldalát a tetejét hagyd nyitva vagy esetleg csak 1-2 ponton ragaszd oda és oda csúsztasd be a naplódat nálam bevált;)
2011. aug. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!