Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kínos otthon lakni 22 évesen?

Kínos otthon lakni 22 évesen?

Figyelt kérdés
Kétszer kibuktam az iskolából, most kezdem megint újra, addig meg diákmunkákat csinálok, viszont még mindig otthon élek.
2011. júl. 28. 12:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
75%
De ha apa, anya meg tudná neked oldani, hogy elmenj, és nem teszed meg, akkor ciki.
2011. júl. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
75%

Én 27 évesen még mindig otthon lakom, mert a fizum egy olcsóbb albérletre, és az éhhalálra lenne elég....

Ismerek egy lányt 33 éves, és hazaköltözött, mert olyan helyen dolgozik (egészségügy), ahol a fizetése szintén az éhhalálra, és egy olcsóbb albérletre lenne elég.Ezzel nem elkeseríteni akartalak, csak érzékeltetni akartam , hogy vannak, akik még reménytelenebb helyzetben vannak.Remélem te valami olyasmit tanulsz, amiből azért majd meg tudsz élni, és tudsz építkezni a jövőben!!!!!

2011. júl. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nem gáz, hogy kétszer kibuktál az iskolából.Volt egy gimis osztálytársam, aki vegyészmérnök lett, de 8 év alatt végezte el a sulit ( hossabb ideig tanult, mint egy orvos...:D :D)
2011. júl. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
65%
23 évesen költöztem el. Szerintem pont megfelelő korban voltam. 'gy em ciki, ha maradsz is pár évet még az se vészes.
2011. júl. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
52%

Cikinek nem ciki, de én nem bírnám.

21 évesen költöztem el, aztán átmenetileg vissza kellett költöznöm, hát mit mondjak... Borzalmas volt.

Nekem nem volt jobb otthon a családommal, mint most két lakótárssal. Pedig szuper családom van, imádom őket, de nekem megvan a saját életem.

23L

2011. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
36%

Én ennyi idős vagyok és a hétvégén költözöm be a városba albérletbe a párommal. Viszont nekem van is hozzá pénzem, mert 20 éves korom óta dolgozom; sok pénzt félretettem és két fizetésből ki tudjuk hozni az albérletet. Hamarosan kapok fizetésemelést is, akkor még könnyebb lesz.

Viszont egy átlag korombeli még vagy egyetemista, vagy épp csak elvégezte, és a mostani munkahelyzetbe messze van attól, hogy elhelyezkedjen, legalábbis ha nem adja alább. Ez nem ciki, szerintem. Viszont az olyan, aki 26-30 évesen még mindig úgy lebzsel otthon, hogy a huszadik diplomáját teszi le, de még egy percet életében nem dolgozott, na az a gáz...

22L

2011. júl. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

26 vagyok, tavaly végeztem egyetemen, most itthon lakom. Nem szeretek itt lakni, de ez van. Suli alatt kolis voltam 140 km-re innen, ott nem találtam munkát, vissza kellett jönnöm.

Nem az, hogy kínos, csak jó lenne egyedül/barátommal lenni, a saját életem élni, nem az, hogy anyám egy serpenyő miatt hatalmas üvöltözést levág meg megszabja, hogy 10kor lámpaoltás, mint oviban.

2011. júl. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nem kinos. Átlagos manapság.
2011. júl. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Az sokkal kínosabb, hogy kétszer buktál az iskolában. Hova jársz?
2011. júl. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
36%
Mostanában már az sem tud elköltözni otthonról, akinek jól fizető állása van. Ha havi 40-et félre tud tenni lakásra, az is nagyon kevés. Szerintem nem kínos, ha melózik, és ad a kasszába pénzt. Akkor kínos ha a melóhoz hozzá se szagol
2011. júl. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!