Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kínos otthon lakni 22 évesen?

Kínos otthon lakni 22 évesen?

Figyelt kérdés
Kétszer kibuktam az iskolából, most kezdem megint újra, addig meg diákmunkákat csinálok, viszont még mindig otthon élek.
2011. júl. 28. 12:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kínos, hanem természetes. Míg otthon vagy, csak addig tudsz spórolni félre tenni, ahogy albérletbe kerültél, annyi is a tartaléknak.
2011. júl. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Másik, h pl. én vidéken lakom, most munkát keresek. Itt nem sok munka van, jelentkezgetek Pestre is, csak ha felvesznek, nemtom mi lesz. 80-nál több fizura nemigen számítok. Abból kb 50-60 az albérlet ha máshoz nem társulok be (úgy is min. 30), bkv bérlet egy 10es, ha még haza is akarok jönni vidékre az alkalmanként egy ötös. És akkor még nem vettem kaját sem.
2011. júl. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

17:19

Van egy rakat gyár vidéken, az elektronikai gyárakban 90-120-at meg lehet keresni lényegében iskolázatlanul, ha a megfelelő munkaközvetítőt fogod ki. Én a helyedben nem Pestre mennék, hanem keress olyan vállalkozókat, mint a Uniquework vagy a GetWork. Albérletet adnak, amiért nem kell fizetned (vagy ha sajátot akarsz szerezni, 20-30ft körüli támogatást adnak), utazási hozzájárulást, és ezen felül van még a béred, amiből lényegében a kajádat és a szórakodásodat fizeted.

2011. júl. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha barátnővel összeköltözöl, akkor van értelme nem otthon lakni, de ahhoz hosszú kapcsolat kell...
2011. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

csakegyuser:

Mégis mennyi idő kell ahhoz?

2011. júl. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nekem még 3 év tuti
2011. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!