Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Megmondjam anyámna...

Mit tegyek? Megmondjam anyámnak, hogy tudok róla. Vagy pedig apámnak, hogy csalja őt az anyám? 15L

Figyelt kérdés

Minden azzal kezdődött, hogy anyámnak új munkahelye lett.. A munkatársaival neten is tartotta a kapcsolatot. Ez mára már addig fajult, hogy egy kocka lett belőle.. folyton gépezik. Volt már olyan, hogy éjfélig netezett, aztán hajnali 3kor kel azért, hogy 4ig gépezhessen, aztán fél 5kor indul munkába. Lett neki ott a munkában egy pasija, apám tudott róla. Megbeszélték, és kibékültek. Apám válni akart, akkor anyám elkezdett bőgni. (lelki terror) Azóta apám havonta viszi őt étterembe, eljárnak szórakozni.. stb..

Szóval látszólag minden rendbe jött.

Mostanában anyám megint furcsán viselkedett, gyanús volt nekem. Aztán unokanővérem összeveszett anyámmal, és azt mondta nekem, hogy anyám inkább húzza meg magát, mert ő olyan tud róla, amit senki más nem. És nem örülne, ha kiderülne.

Kérdeztem, hogy mi az, nagy nehezen elmondta.

Anyám neten megismerkedett egy pasival. Megbeszélték, hogy hogyha anyám meg interjúra, akkor találkoznak. Így is lett, pasi autóval vitte őt oda. Ott végeztek, felmentek a pasi lakására, szóval első találkozáskor megcsalta apámat. Aztán utána még egyszer találkoztak, akkor is megcsalta apámat...

Amióta tudom, nem birok aludni, anyámra ránézek, elkap az undor. Tegnap főztem, anyám jött be a konyhába, apám meg jött ki a fürdőszobából, átölelte anyut, meg megpuszilta. A hányinger kapkodott.. Lefekszik a másik pasival, és még ezek után úgy csinál, mintha semmi se történt volna..

Apu összetörne, ha elmondanám neki. Szerelmes az anyámba, nagyon szereti őt. Anyám meg kihasználja...

Nem tudom, hogy mit csináljak. :(


Bocsi, hogy hosszú lett..


2011. júl. 30. 12:16
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
54%
Biztos hogy szólnék anyámnak, nem tudnám nézni hogy apám vígan teszi a dolgát dolgozik a családjáért miközben jól át van verve.
2011. júl. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
70%

12.31 vagyok...Kikérem magamnak.29/L vagyok 2 gyermekkel.....


Igen is joga van ahhoz,hogy megmondja a véleményét.Èn a gyermekeimet arra nevelem,ami nyomja a szívüket nyugodtan mondják a szemünkbe!!!

Ne adj Isten de ha...Félre mennék a lányom ezt megtudna,szeretném ha közölné velem tudja milyen szemétláda vagyok.Komolyan!!!!

Remélem ilyen az életben nem fog megtörténni!!!!!!

2011. júl. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
63%

Én is kb annyi idős voltam, mikor rájöttem, hogy apám több nővel csalja anyámat, holott látszólag minden rendben volt. Eljártak néha együtt szórakozni, anyukám amúgy is nagyon labilis, satöbbi, gondoltam összetörne, ha megtudná.

Egy hónapig tipródtam, aztán végül elmondtam neki. Először lecseszett, hogy semmi közöm hozzá, aztán elmondta, hogy tudott róla. Egy évvel később bevallotta, hogy már neki is évek óta van valakije, ők ezt megbeszélték, így megy.

Aztán később elváltak, de annak semmi köze nem volt ehhez, anyagi okai voltak.


Én azt ajánlom, beszélj anyukáddal, de ne számonkérően, higgadtan, hiszen neked ehhez tényleg nem sok közöd van. Persze, tudom, szar érzés látni szétesni a családot, de hidd el, nem minden fekete és fehér.

2011. júl. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

"Kérdeztem, hogy mi az, nagy nehezen elmondta.

Anyám neten megismerkedett egy pasival. Megbeszélték, hogy hogyha anyám meg interjúra, akkor találkoznak. Így is lett, pasi autóval vitte őt oda. Ott végeztek, felmentek a pasi lakására, szóval első találkozáskor megcsalta apámat. Aztán utána még egyszer találkoztak, akkor is megcsalta apámat... "


EZT ugyan honnan tudhatná az unokanövéred? Mert nem hiszem, hogy akár anyád, akár a férfi elmesélte volna, vagy ö ott lett volna bármelyik alkalommal.


Szerintem az unokanövér csak valamiért el akarja járatni anyádat a szemedben, meg esetleg szét akarja választani a szüleidet.

2011. júl. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

12:27 - Édesapámmal nincs semmi gond. Nem cigizik, nem piál, nem nőzik. Szereti anyámat, engem is, és a 13 éves hugomat is. Amikor anyámnak volt az a "pasija", amit aztán ő is megtudott, elmondott nekem mindent, megbeszélte velem. Kérte, hogy segítsek, beszéljek anyámmal, hogy térjen észhez, mert családja van, akik szeretik. Már majdnem sírt.

Ő kérte, hogy segítsek akkor!

Nem tudom végignézni, hogy anyám szeretőt tart, míg apám 2 munkahelyen agyon dolgozza magát.


12:29 - Anyám van nehéz helyzetben?! Van egy férje, aki mindent meg ad neki. 16 éves házasok, és azóta van probléma, amióta anyu mindig netezik, és ott irkál mindenféle pasival...


12:33 - Nem értem, hogy miért gondolják azt az emberek, hogy a gyereknek semmi köze a szülei ilyen dolgaihoz. Igenis úgy érzem, hogy van közöm hozzá. Egyrészt azért, mert apám megkért, hogy figyeljek anyámra, és elvárja, hogy mindent mondjak el neki. Másrészt pedig azzal, hogy ezt megtudtam, belekeveredtem én is.


12:44 - apám nem tudja, hogy anyám megcsalja. Igazából sejti, mert anya fogamzásgátlót vetetett vele (amit eddig sose használt) apám utolsó pénzéből. Apu ebből gondolja, hogy megcsalja. De ha felhozza anyámnak, ő szemrebbenés nélkül letagadja.


Megkérdeztem anyutól, hogy szereti-e aput.. Azt mondta, hogy végülis a kötődés megvan 16 év házasság után, egyébként semmi...

2011. júl. 30. 13:26
 16/28 A kérdező kommentje:

13:22 - Anyám és az unokahuga között nincs nagy korkülönbség, nagyon jóba vannak, mindent megbeszélnek. Ő tud mindent az anyámról...

Soha nem akarná bepiszkolni anyámat előttem, főleg nem szétszedni a családot. Teljes mértékben megbízom benne! És mint már írtam, mostanában megint furcsán viselkedik.

2011. júl. 30. 13:28
 17/28 anonim ***** válasza:
45%

De értsd már meg, apád mégsem ad meg mindent anyádnak, ha máshol keresi a boldogságot... Itt nem csak anyád a gonosz, apád meg a szegény hősszerelmes, aki halálra dolgozza magát. Ennél ez mindig jóval bonyolultabb... Lehet apukád is azt hiszi, hogy minden remek, anyád meg belül tipródik, mert nem bírja normálisan lekommunikálni, mi kéne a kis lelkének a boldogsághoz.


Az unokanővéred meg megjegyzéset sem érdemel, ha annyira jó barátnők lennének, nem pletykálna, nem ítélkezne.

2011. júl. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Oké, bocsánat, hogy feltettem ezt a kérdést... Próbálok segíteni nekik, ahogy tudok.. Kövezhettek...
2011. júl. 30. 13:56
 19/28 anonim ***** válasza:
87%

Szánalmas, hogy valaki szerint semmi köze hozzá. Az ő családja is és ő a legnagyobb elszenvedője a család olyan döntéseinek, amiről őt nem kérdezték meg, legyen ez bármi, költözés például.

Igenis van köze ahhoz mi történik a családjában. Kíváncsi vagyok ti mit tennétek, ha ezt látnátok. Nem sok igazságérzete van itt az embereknek.. A vicc, hogy általában a felnőtt oldal nyilatkozik így.

2011. júl. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

14.01 H.szóló!

Nem gondolod, hogy talán azért nyilatkoznak a felnőttek így, mert talán bölcsebbek és tapasztaltabbak?

Kedves kislány!

Ha mindenképpen szeretnél pontot tenni a végére, javasolom, inkább férkőzz be anyukád bizalmába, lehet, h. olyan dolgokat is megtudsz kettejük házasságáról, amit még magad sem sejtettél.

Ne ítéld el anyukádat!

Valami miatt ő ezt teszi, ennek igazi okát ő tudja. Az az igazság, hogy a hibát a szüleid követték el, hogy látszatra minden oké, ajtó mögött, nagy semmi lakozik.

Azt írtad, az unokanővéred sosem ártaná be anyukádat! Mégis azt tette!

Lehet az egész csak ártalmatlan félreértés!

Nem biztos, hogy azzal a férfival találkozott, akivel interneten beszélgetett!

Barátkozz össze édesanyáddal, hátha ő maga elmond mindent, már ha van mit elmondania!

2011. júl. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!