Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Megmondjam anyámna...

Mit tegyek? Megmondjam anyámnak, hogy tudok róla. Vagy pedig apámnak, hogy csalja őt az anyám? 15L

Figyelt kérdés

Minden azzal kezdődött, hogy anyámnak új munkahelye lett.. A munkatársaival neten is tartotta a kapcsolatot. Ez mára már addig fajult, hogy egy kocka lett belőle.. folyton gépezik. Volt már olyan, hogy éjfélig netezett, aztán hajnali 3kor kel azért, hogy 4ig gépezhessen, aztán fél 5kor indul munkába. Lett neki ott a munkában egy pasija, apám tudott róla. Megbeszélték, és kibékültek. Apám válni akart, akkor anyám elkezdett bőgni. (lelki terror) Azóta apám havonta viszi őt étterembe, eljárnak szórakozni.. stb..

Szóval látszólag minden rendbe jött.

Mostanában anyám megint furcsán viselkedett, gyanús volt nekem. Aztán unokanővérem összeveszett anyámmal, és azt mondta nekem, hogy anyám inkább húzza meg magát, mert ő olyan tud róla, amit senki más nem. És nem örülne, ha kiderülne.

Kérdeztem, hogy mi az, nagy nehezen elmondta.

Anyám neten megismerkedett egy pasival. Megbeszélték, hogy hogyha anyám meg interjúra, akkor találkoznak. Így is lett, pasi autóval vitte őt oda. Ott végeztek, felmentek a pasi lakására, szóval első találkozáskor megcsalta apámat. Aztán utána még egyszer találkoztak, akkor is megcsalta apámat...

Amióta tudom, nem birok aludni, anyámra ránézek, elkap az undor. Tegnap főztem, anyám jött be a konyhába, apám meg jött ki a fürdőszobából, átölelte anyut, meg megpuszilta. A hányinger kapkodott.. Lefekszik a másik pasival, és még ezek után úgy csinál, mintha semmi se történt volna..

Apu összetörne, ha elmondanám neki. Szerelmes az anyámba, nagyon szereti őt. Anyám meg kihasználja...

Nem tudom, hogy mit csináljak. :(


Bocsi, hogy hosszú lett..


2011. júl. 30. 12:16
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
68%

Mégis milyen értékrendet ad át egy anya a lányának, ha az 15 évesen azt látja, hogy házasságon belül folyamatosan csalja a férjét? Ráadásul ezzel az apját alázza meg, akit feltételezem szeret a lány, és fáj neki őt így látni.. Ehhez nincs joga a szülőnek! Mikor gyereket vállalt, akkor azt is vállalta, hogy annak megfelelően éli majd az életét! Ha közösen megállapodtak a nyitott kapcsolatban, akkor az az ő dolguk, a gyerekben nem fog összedőlni egy világ, ha ez a tudomására jut. De a félrelépés gerinctelen dolog!

Szerencsére nem voltam ilyen helyzetben, de az biztos, hogy nem hagytam volna szó nélkül a dolgot. Nyilván hiányos információkból nem lehet teljes képet kapni, így én higgadtan próbálnék beszélni az anyámmal. Megkérdezném, apám tudomásával folytat-e viszonyt, vagy a háta mögött.. Csak az igazat mondanám, ahhoz ugyanis egy tininek is joga van szerintem. Mindenki hibázhat, egy felnőtt is. De ha nem vállalja a felelősséget a tetteiért, akkor nem érdemel tiszteletet többé.. Ha összeszűrte a levet mással, akkor mesélje el a férjének, vagy váljon el. Ha neki valaki más hiányzik a boldogságához, az nem bűn, az viszont igen, hogy ezt alattomban teszi, és közben a férjét is kihasználja, a gyerekét is bántja!

2011. júl. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
47%

Apukád elég jó parti lehet, engem érdekelne, ha nem lennék férjnél :)

Apukádnak semmiképp ne mondd el. Anyukádnak mondd el, hogy tudod, és jó lenne, ha abbahagyná, mielőtt szétmegy a családod. Nem kell, hogy te őrlődj ezen gyerekfejjel, ez anyud dolga, hadd térjen észhez és rágódjon rajta ő.

Más: unokatesód is megér egy misét, minek mondta el neked? Van neki agya, hogy ezzel terhel egy gyereket??? Jó ez neki, hogy ezen kell tipródnod, ahelyett, hogy élnéd a tinilányok életét?

2011. júl. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
67%
Most olvastam a válaszokat, utolsó vagyok. Aki szerint egy gyereknek nincs köze a szülei kapcsolatához, az nem komplett. Ők a legnagyobb elszenvedői minden orbitális baromságnak, amit a szülők elkövetnek. Hogyne lenne közük hozzá. A kérdező nem óvodás már. Nagyon is sok köze van hozzá.
2011. júl. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Mostmár azt hiszem, hogy nagyjából mindent megtudtam. Unokanővérem jóba volt az anyámmal, apám sejtette, hogy megcsalta, megkérte az unokanővéremet, hogy kérdezze meg anyámtól, hogy megcsalta-e őt.. Hát el is mondta neki, hogy megcsalta, de nem tudja elmondani apámnak. Idézem: "Apád jó ember, nem érdemli meg, hogy ezt csinálja vele. Én meg nem tudom neki elmondani, még a szemébe se merek nézni"

Véletlenül szólta el magát. És ismer, tudja, hogy hogyha nem mondja el, akkor addig zaklatom, amíg el nem mondja.

Szóval apám biztos, hogy nem tud erről a pasiról...

Előbb mondta anyám, hogy kedden nem lesz itthon. Kérdeztem, hogy miért? Mondta, hogy dolga van a közeli városban. Ott szokott találkozni azzal a pasival...

Szerintem megint hozzá megy..

Arra gondoltam, hogy beszélek vele... megmondom neki, hogy tudok róla, és hogyha elpróbál egyedül menni, akkor elmondom apának. Ha tényleg dolga van, akkor elmehet, de csak úgy, ha én is megyek.

2011. júl. 30. 20:51
 25/28 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2011. júl. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Tapasztalt felnőttek? Megsúgom, én is az vagyok, csak éppen nem felejtettem el milyen volt gyereknek lenni.
2011. júl. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
sok sikert mindenhez ! ( legelső válaszoló voltam)
2011. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a véleményem az,hogy egy ilyen nő megérdemelné,hogy kapjon néhány pofont.Először szĺj anyádnak beszéld meg vele azt, hogy mi a fontosabb:A család vagy pedig az h mindíg mással szexeljen.

2011. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!