Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hatalmas hülyeséget csináltam!...

Hatalmas hülyeséget csináltam! Hogyan tehetném jóvá? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem bíztam meg a barátomban, ezért egyik barátnőmmel írtunk neki 1 smst egy idegen számról (ami a barátnőm régi száma,már nem használja), amiben a barátnőm bepróbálkozott nála. Váltottak 1-2 smst, de amikor barátom próbálta hívni akkor nem vette fel senki. Aztán még volt egy kis írogatás. Viszont a barátom azt hiszi, hogy én vettem ezt a kártyát!Hazudtam, h nem, de érzem, h valami nem ok. Barátnőmnek mondtam, hogy vegye fel a telefont legközelebb, fel is vette, beszéltek, de csak bulikról volt szó.

Elmondjam, h mi voltunk? hogy közöm van hozzá? vagy ne, és elfelejtődik? kidob,ha nem bíztam benne?


2011. júl. 30. 15:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Irigyellek a problémádért.
2012. máj. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem ismerte fel a hangját...
2021. szept. 19. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!