Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hatalmas hülyeséget csináltam!...

Hatalmas hülyeséget csináltam! Hogyan tehetném jóvá? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem bíztam meg a barátomban, ezért egyik barátnőmmel írtunk neki 1 smst egy idegen számról (ami a barátnőm régi száma,már nem használja), amiben a barátnőm bepróbálkozott nála. Váltottak 1-2 smst, de amikor barátom próbálta hívni akkor nem vette fel senki. Aztán még volt egy kis írogatás. Viszont a barátom azt hiszi, hogy én vettem ezt a kártyát!Hazudtam, h nem, de érzem, h valami nem ok. Barátnőmnek mondtam, hogy vegye fel a telefont legközelebb, fel is vette, beszéltek, de csak bulikról volt szó.

Elmondjam, h mi voltunk? hogy közöm van hozzá? vagy ne, és elfelejtődik? kidob,ha nem bíztam benne?


2011. júl. 30. 15:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ne emlitsd, hamar elfelejtotodik. Orulj, hogy baratodat nem erdekelte mas no. Hagyd ennyibe.
2011. júl. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!:) Akkor nem mondom el.
2011. júl. 30. 15:49
 13/22 anonim ***** válasza:
Hát igen, ha már egyszer elkezdtél hazudozni a párodnak, akkor csak tagadj is szorgosan mindent, úgy az igazi, ha minél tovább fokozod. Csak a tükröket kerüld messzire, mert nagyon szar ám beléjük nézni.
2011. júl. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem fokoznám. Nincs több sms, és ennyi. Én meg "nem tudok róla", mert nem mondta barátom, h írt neki valaki,csak kérdezte, h nincs-e új számom,én megmondtam,h nincs
2011. júl. 30. 16:34
 15/22 A kérdező kommentje:
Ha elmondom, kiakad, és kidob, azt nem akarom, több ilyen nem lesz, tanultam ebből az esetből! csak ennek legyen vége
2011. júl. 30. 16:36
 16/22 anonim ***** válasza:
Amúgy ha nem akart semmit a pasid a barátnődtől, akkor minek hívogatta? Tudom nem tudta a palid, hogy az a te barátnőd. Azt hitte valami idegen csaj. Akkor minek hívta fel?
2011. júl. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Hát igen..azt se mondta,h írogat neki vki,csak tőlem kérdezte van-e új számom, akkor gondoltam lebuktam,de mivel barátnőm felvette neki,így most csönd van.csak ha már 1x gyanakodott rám,nem akarok tovább kockáztatni.
2011. júl. 30. 16:43
 18/22 anonim ***** válasza:
Ha másért nem, akkor már csak azért is jobb a becsületesség, mert akkor nem kellene attól tartanod, hogy a barátnőd egy kisebb-nagyobb sérelme miatt egyszer csak beárul a pasidnál. AZ tényleg gáz lenne, ha így tudná meg.
2011. júl. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is TAGADJ! Mindenkeppen!!!
2011. júl. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
77%

ez roppant gyermeteg húzás volt, remélem te is érzed...

hány éves vagy?


legalább annyi felnőttes legyen benned, hogy vállalod a tetteidet, és a következményeit!

2011. júl. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!