Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet szépen megmondani...

Hogyan lehet szépen megmondani egy rokonnak, hogy ne jöjjön el látogatóba?

Figyelt kérdés

A nagyimnak van egy távoli rokona. Fiatal korukban nem voltak jóban, mert a néni nagyon utálatos volt. Ez most így 80 éves korára sem változott: kétszer találkoztam eddig vele, de szinte belemászott az arcomba úgy bámult, aztán meg a falubeli öregeknek leadta az infót, hogy milyen vagyok (külsőleg, viselkedésben stb). Egyszer volt eddig nálunk, de még a szekrényekbe is benézett annyira kíváncsi, mindent megnéz, kritizál, aztán ezt is elmeséli a faluban hogy mit látott nálunk. Azt mondta hogy hétfőn el akar jönni hozzánk, pedig nem hívtuk mert ki sem állhatjuk.


Milyen jó kifogás van arra hogy ne jöjjön?


2011. júl. 30. 16:18
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
100%
uhh,ez nehéz helyzet :/ én lehúznám minden szobában a rolót,és bezárkóznék.. ne nyissatok ajtót,egyszer úgyis elmegy .. és szerintem akkor többet nemis megy el.
2011. júl. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
70%
Nem hozzad jon, hanem a nagyidhoz. Ne legyel otthon, nagyi majd elintezi. Nem tudom miert problemazol ezen. Egyebkent, gondoltal arra, hogy nagyinak meg a nem kellemes ember is tarsasag?
2011. júl. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
63%
Egyszerűen be kell zárni az ajtót. Hiába toporzékol az idegbajos patkány, hozzátok be nem teszi a lábát. Punktum.
2011. júl. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
90%
Én sem értem, te akkor a gyerek vagy, nem is hozzád jön, akikhez meg igen, ha akarnák elintéznék, hogy ne jöjjön.
2011. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
37%
Csodalkozom, hogy egy "ember" le tud patkanyzoni egy masikat, akit nem is ismer. Ja, arctalanul, nevtelenul meri.
2011. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Ha már tudja, hogy otthon lesztek, akkor menj el addig Te... sajnos mást nem tudok írni.


Ez a FromOz itt is okoskodik?????

2011. júl. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
vesszetek össze!!!
2011. júl. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
De a nagyim is ki sem állhatja...Ő nagyon súlyos szívbeteg + egy 30 évvel ezelőtt kialakult betegség miatt az idegei sem tökéleresek. Minden nap 1-2 nyugtatót be kell szednie mert különben tiszta ideg. Mikor a néni bejelntette hogy jönni fog, már be kellett vennie egy nyugtatót. És ezt nem túlzásként mondom. Nem való neki a látogatás, még ha valakivel pár percnél többet kell beszélnie telefonon, akkor is le kell utána feküdnie nyugtatóval, mert annyira felzaklatja ha valakivel beszélnie kell. Egyedül a legközelebbi családdal tud elbeszélgetni, de nekünk is vigyáznunk kell hogy milyen témákról, mert hamar beidegesedik.
2011. júl. 30. 16:54
 19/26 anonim válasza:
93%
Ki a f*szt érdekel.Hülye nő.Sértődjön meg.Én a te helyedbe megmondanám neki hogy egy nem kívánatos személy és nem jöhet.Ennyi.Mondjuk én elég nagyszájú vagyok,nem tudom hogy te milyen vagy,de amit leírtam az mindenképp hatásos
2011. júl. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
47%
Van egy pár felnőtt a családodban, ha akarnák megoldanák. Bocs, de te mégis mit akarsz csinálni?
2011. júl. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!