Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van? Később miért...

Ez miért van? Később miért hanyagolják el a gyereket?

Figyelt kérdés
Amikor cigányoknál születik egy gyerek, az egész család bevonul, ünnepelnek, mekkora áldás stb. Aztán pár év múlva nem zavarja őket, hogy a gyerek elkallódik. Tisztelet a kivételnek, de akkor hol az a nagy család.
2011. júl. 30. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
mert primitivek.már bocsánat.
2011. júl. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az atlag roma csaladban nem 1 gyerek szuletik, hanem utana meg 4-5. Nem csoda, hogy nem jut figyelem rajuk egyesevel. Persze nem mondom, hogy ez jo dolog, de ez az egyik ok. Nem hiszem, hogy ok jobban unnepelnenek, mint barki mas. Egy gyerek szuletese mas, mint amikor nevelni kell mar meg gondoskodni rola.
2011. júl. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
csak a segílykié csinálják a kölköket, meg meg a rongyrázás, persze amikor megszületik, akkor nekik új, és örülhetnek is, de szerintem semmivel nem különbek, mint egy 7 éves, aki az új játéknak nagyon örül, de 2 nap múlva megunja, és a sarokba vágja
2011. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen sajnos én is ezt látom. Amikor szültem, volt a szobánkban egy cigány lány. Négyünknek összesen negyed annyi rokonunk látogatott meg, mint neki egyedül, persze a babájára mi figyeltünk, amíg kint trécselt.
2011. júl. 30. 20:35
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
segély miatt :/,,,,szánalmas mind a magyar meg alig tudja eltartani tisztességesen a sajátját :S
2011. júl. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
mi nem is kapunk szart se, már bocsánat, de így van! Őket nem érdekli a gyerek, csak a zsé amit utána kapnak.
2011. júl. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Megmaradtak a nomád szokásaik. Még amikor a mi őseink lovagoltak, meg sátraztak, hasonló módon éltek ők is, csak idővel nálunk kialakult a letelepedett életmód, és az azzal járó változások, idomultunk a civilizált életmódhoz. Az ő nagy részüknél ez nem történt még meg. Alig 100 éve még nem is éltek városokban, hanem vándoroltak.
2011. júl. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ilyenek. Nézd meg mekkora feneket kerítenek pl. a házuknak is, hatalmas csicsás, nagy csinradattával csinálják majd két-három év múlva tiszta szemét az udvar, ablakok kitörve, vakolat leomolva, igaz putri.. ugyanez a gyerek szerintem.
2011. júl. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!