Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családban kinek a "dolga"...

A családban kinek a "dolga" (lent a példa)?

Figyelt kérdés

NÁLATOK kinek a dolga?


Parkettázás: a felújításhoz szükséges anyagok beszerzése, hazaszállít(tat)ása, a parketta lerakása, stb.?


Családi autó karbantartása: izzócsere, lemosás, szervízbe vitele, stb.?


Kiváncsi lennék, másoknál hogy megy a munkamegosztás ezekben a témakörökben.


2011. júl. 31. 12:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Én szoktam csinálni, barátnőm meg úgy kb semmit:D főzni is én főzök legtöbbször.

21f

2011. aug. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Nos, az autónkat 4 hónapja akarom elvinni a szervízbe, de azóta folyton ürügyet talál, miért ne. Ma reggel elvittem én. Holnapra kész lesz :-D


És azt is bejelentettem, hogy ma délután házhoz szállíttatok olyan parkettát, amilyen nekem tetszik meg, és mesteremberrel fogom lerakatni, mindezt a közös félretett pénzünkből.


Úgyhogy észbekapott, és ma kézenfogva együtt megyünk az obiba, és fogjuk házhoz szállíttatni. Velem kettesben kívánja lerakni, háááát én még sosem csináltam és ő sem, jó mókának ígérkezik.


Amúgy festettünk már együtt ki komplett lakást, mázolással együtt,z előző parkettát én téptem fel, a betonozást ő csinálta.


Sajnos ha belekezd valamibe és nem állok a háta mögött, közben feladja. 3 hónapja nem használható az egyik szobánk, mert az új parkettára vár :-O ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

2011. aug. 9. 16:08
 23/24 anonim ***** válasza:

Felsorolásod a férfi munka kategóriába sorolható.

Vagy a tökös csajsziba.

2011. aug. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 ava87 ***** válasza:

Parkettázás: még sosem parkettáztunk, műanyag padló van :) Amúgy szerintem szakemberre bíznánk.


Autó karbantartása: a férjemé, mivel nekem nincs jogsim, nem is tudok vezetni. Én csak tankolni szoktam :) Mármint ha együtt megyünk tankolni, akkor én szállok ki, én tankolok, mert azt szeretem :) Ha én is vezetnék, gondolom én is vinném lemosni, izzót nem tudom milyen gyakran kell cserélni, de gondolom én is meg tudnám csinálni (ezt tanítják, amikor valaki vezetni tanul, ugye?), szervizbe nem én vinném, engem nagyon át lehet verni az ilyen dolgokban.

2011. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!