Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az apukám? Rám...

Miért ilyen az apukám? Rám miért nem költ?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni 1 könyvet, de nem ad pénzt rá :S

Ráadásul nem is keres keveset, heti kb 100 ezret... A számlák sem kerülnek annyira sokba, hogy ne tudna nekem kifizetni egy 4000 ft-os könyvet... :S

Elég ritkán kérek valamit, nem kellenek 20.000 ft-os cipők, semmi drága cucc, a számítógépem is régi, tök lassú meg minden baja van, de akkor sem kell új, csak egy könyvet akarok...


Ja, és ha szétmegy a cipőm, akkor is kb 1 hétig kell kérlelni, hogy menjünk, vegyünk újat.. (pedig csak olyankor szólok, amikor már pl leválik a fél talpa)


Miért ilyen? Mit csináljak?


16/L


2011. júl. 31. 13:49
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
67%
De amikor megkérted, mit mondott miért nem ad rá pénzt?
2011. júl. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
48%
Nem tök mindegy, lehet, hogy valakinek megvan, és el tudja küldeni e-mailben.
2011. júl. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
48%
Mond meg hogy ha nem ad pénzt kimész az utcára dolgozni :P hidd el meggondolja magát !
2011. júl. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:

De nem kell e-mailben, mert így is elég sokat ülök gép előtt, ráadásul szerintem 1 könyvet neten olvasni elég élvezhetetlen...


Amúgy annyit mondott rá, hogy "csak".

2011. júl. 31. 14:01
 15/45 anonim ***** válasza:
53%

"Nem tök mindegy, lehet, hogy valakinek megvan, és el tudja küldeni e-mailben."


igen, erről lenne szó ;)

2011. júl. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
24%
Hát kezdek kételkedni a szavaidban, mert ha annyira el akarnád olvasni azt a könyvet, akkor jó lenne könyvtárból is, kölcsönkérve is, e-mailben is, de neked mindenre van kifogásod. Akkor oldd meg. Vagy kérj pénzt mástól. Szia.
2011. júl. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:

Mert szerinted ezek az ötletek nem jutottak eszembe? Nem az az első dolgom, hogy ha valami problémám van, egyből gondolkodás nélkül rohanok a gyk.hu-ra, hogy leírjanak halál egyértelmű dolgokat.


Voltam már a könyvtárban, kérdeztem apától, kölcsönkérni nem tudom kitől.

Ahhoz, hogy elmenjek egy másik városba, megint csak pénz kellene

2011. júl. 31. 14:04
 18/45 anonim ***** válasza:
28%

16 évesen nem kapsz zsebpénzt? :O Néhol erős túlzásokat érzek a szavaidban, nem hinném, hogyha annyira kellene az a könyv, ne tudnád megoldani.

Tény, hogy semmi nem adja vissza az érzést, mikor egy könyvet forgatsz, (először én is azt vettem az első saját keresetemből) de, ha nagyon muszáj, és nincs más mód, gépen is tökéletes - nekem, meg sok millió embernek a világon.

2011. júl. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
28%
nyomtasd ki akkor...komolyan nem értem, hogyha olvasni akarsz, akkor miért nem jó a képernyőn...
2011. júl. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

Nem kapok zsebpénzt. Ez miért meglepő?


Gépen meg tuti, hogy nem fogom elolvasni, 5 perc itt-üléstől golyózik a szemem. Mondtam, hogy régi gépem van, tehát a monitor se valami új..

2011. júl. 31. 14:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!