Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az apukám? Rám...

Miért ilyen az apukám? Rám miért nem költ?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni 1 könyvet, de nem ad pénzt rá :S

Ráadásul nem is keres keveset, heti kb 100 ezret... A számlák sem kerülnek annyira sokba, hogy ne tudna nekem kifizetni egy 4000 ft-os könyvet... :S

Elég ritkán kérek valamit, nem kellenek 20.000 ft-os cipők, semmi drága cucc, a számítógépem is régi, tök lassú meg minden baja van, de akkor sem kell új, csak egy könyvet akarok...


Ja, és ha szétmegy a cipőm, akkor is kb 1 hétig kell kérlelni, hogy menjünk, vegyünk újat.. (pedig csak olyankor szólok, amikor már pl leválik a fél talpa)


Miért ilyen? Mit csináljak?


16/L


2011. júl. 31. 13:49
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
49%
Ez valami szexkönyv, vagy olyan, amit titkolni kell, ha már ennyire nem akarod elmondani a címét? Ugyanis ha elmondanád, és valakinek meglenne, szerintem postaköltség nélkül elküldené neked, ha már ennyire szeretnéd. Persze csak ha vállalható, normális könyvről van szó.
2011. júl. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
70%
ha megmondod, mi a könyv címe, megmondom, hogy győzheted meg apádat a vásárlásról
2011. júl. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

Az a gyanúm, hogy apád talán nem is keres olyan jól.

Ne értsd félre, nem gondolom, hogy hazudnál, de talán nem jól tudod, vagy talán tudod mennyit keres, de miféle kiadásai lehetnek a számlákon felül ??

A "csak"-tól bizony nem leszel okosabb..


Nekem az nem stimmel, hogy aki jól keres, az szokta is értékelni ezt és jobbnál jobb dolgokat igyekszik venni (részben büszkeségből is)....nem pedig mindent elhanyagolni, ahogy írod.


Nem úgy van ez, hogy ha elmennél dolgozni, akkor nyilvánvalóvá válna, hogy nem is keres jól?? vagy sokkal több a kiadása, mint ami nyilvánvaló?? ..esetleg..

2011. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
75%
Egyáltalán kell valami könyv neked, vagy csak itt szórakozól?
2011. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:
54%

istenem, miért bántjátok szegényt? és ha szexkönyvet akar olvasni, akkor mi van? 16 évesen nyugodtan olvashat ilyet is (bár kétlem h erről lenne szó).


monitoron olvasni tényleg igénytelenség. nekem sincs pénzem könyvekre, mégse olvasok monitoron (pedig jó a monitor és a szemem is), mert a monitort mégsem vihetem be az ágyba, meg a metróra... ott kell ülni a szar gép előtt...


a kérdésre válaszolva meg próbálj meg anyukáddal beszélni, és próbáld rábeszélni apádat a heti 1000 forintra, mert ez szerintem jár egy 16 éves gyereknek, ha ennyit keres az apja. pláne úgy, hogy nem is kapsz semmit. nekem se volt zsebpénzem, de ha kellett ruhára vagy könyvre, akkor azért általában megvették nekem.


ha mégsem ad, akkor tényleg kezdj el dolgozni, mert ez nem állapot.

2011. júl. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!