Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen a mostohahúgo...

Hogy lehet ilyen a mostohahúgom? Ez annyira szemétség

Figyelt kérdés

Én 15 vagyok,Ő 13.Nem élünk együtt,én anyáékkal élek,Ő meg az anyjával és apukámmal.Eddig szinte legjobb barátnők voltunk,mindent elmondtam neki,de pár napja össze vesztünk,mert én elkezdtem egy picit "menőbbekkel" is barátkozni,Ő pedig nem bírja őket annyira.

Ezért én mondtam neki,hogy jó,most egy picit barátkozzunk másokkal,nem kell folyton egymás nyakán lógnunk(nekem már van barátom is elég hosszú ideje,de Őt ez is zavarja,mert néha a barátom miatt mondtam le pár programunkat,így most szeretnék egy kicsit vele és az új barátaimmal lenni.)

Mikor mondtam neki,hogy mással is szeretnék barátkozni,akkor teljesen kiakadt,hogy én is olyan szívtelen leszek,mint az új barátaim...És elmondta apának,hogy van barátom és hogy lefeküdtem a fiúval.Ezért apa most kiakadt,nem akarja engedni,hogy elmenjek bárhova is(szerencse,hogy anya nem a középkorban él,szóval Ő nem akar rácsot az ablakomra,engedi,hogy a barátaimmal lehessek).

Most apa cirkuszol,hogy anya milyen felelőtlenül nevel(az nem gond,hogy apa kb. alig hív fel,ha én nem mennék hozzájuk,akkor arról is elfeledkezne,hogy létezem).


Most annyira csalódtam a mostohatestvéremen....Én megbíztam benne,erre elmondta a titkaimat apámnak.

Nem tudom,hogy Ő mit tenne,ha mindenkinek elmondanám,hogy neki mik a titkai.

De mégis miért tette?

Mit tegyek,hogy az apám lenyugodjon?


Köszönöm



15L


2011. júl. 31. 15:41
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Az pedig nem hiszem,hogy apának köze lenne ahhoz,hogy én kivel vagyok együtt.

Nem vagyok ribi,nekem a barátom volt az első és azért tettem,mert nagyon szeretem és Ő is engem.

2011. júl. 31. 20:48
 12/18 anonim ***** válasza:
92%
Azért apádnak szerintem mégis van némi köze ahhoz, hogy mit csinálsz... HA nem tekinted szülődnek, akkor minek jársz hozzá? Lehúzni? És nekem ne mondd, hogy 15évesen felnőtt vagy. Nyilván nem vagy öt éves, de felnőtt sem. És anyukádról is meg van a véleményem... Támogatni, hogy egy 15 éves lány szexuális életet éljen... AZ nyilván nem nem volt szép a mostohatesódtól, hogy bosszúból bemártott, de akkor is joga van az apádnak tudni a dolgaidról ugyanúgy, mint anyádnak. A gyerektartást, amit küld, gondolom feléled, nem küldöd neki vissza...
2011. júl. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Megválaszolom a kérdést, amit feltettél, mert azt eddig még senki nem tette meg (habár nagyon sok igazságot mondtak). A mostohahúgod azért mártott be, mert nagyon szeretett veled lenni, te viszont a "menőbbek" felé fordultál, még a szemébe is mondtad, hogy most egy időre hanyagolnád őt. Ő pedig egyszerűen féltékeny volt, ezért mártott be apádnál, ami, egy 13 éves gyerektől nem meglepő viselkedés.

Ha VALÓBAN felnőtt lennél, nem tennél indexre egy ilyen gyerekes kérdést a nagyvilágba, hanem látnád és értenéd is, mi a probléma a mostohahúgoddal.

2011. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
9%
Na újabb okoskodó válaszolók .Grat hozzá..Mai tanulság kedves kérdező ne tegyél fel kérdést mert az csak bizonyítja milyen gyerekes vagy hogy még ezt se tudod megoldani.Egyébként nem csak 15 évesek tesznek fel kérdést de gondolom már őket is kiosztottátok hogy mennyire gyerekesek.
2011. aug. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
20%
t
2011. aug. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

ez szemétség volt a hugodtól

nem csak ő létezik a világon,szerintem semmi baj nincs azzal hogy másokkal is barátkozol

az meg hogy lefeküdtél a barátoddal,a te magánügyed

egyáltalán minek mondtad el a csajnak?

ha meg apád arra nem képes hogy felhívjon,akkor tényleg mi köze

2011. aug. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
*akkor tényleg mi köze van ahoz hogy mennyit költesz ruhákra
2011. aug. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ez árulás volt mostohahúgodtól, amivel ártani akart. Simán lehet, hogy még apád élettársa is felpiszkálta, pl. amikor valamit apád nem akart neki megvenni.

A helyedben tisztáznám vele azt, hogy erre hirtelen indulat vette-e rá (akkor enyhébb), vagy pedig megfontoltan tette-e, mi volt ebben a szerepe az anyjának.

Apádnak meg simán mondd azt, hogy sokkal biztonságosabb, ha egy ennyi idős lánynak normális, megbízható barátja van, mint az ha barátnőivel bulizik az éjszakában. Ne ott helyben várd,hogy ez apádat meggyőzi, de majd elgondolkodik fajta, aztán rájön, hogy így van.

2021. júl. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!