Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van igaz barátotod? (kérdés)

Van igaz barátotod? (kérdés)

Figyelt kérdés
Úgy érzem nincs nagyon senkim egyedül vagyok, szüleim nem állnak mellettem túl féltenek soha nem buliztam se szórakoztam ebből kifolyolag pasim sincs és ismerkedni sem tudok nagyon sehogy a félénkségem miatt. A magány meg a depresszio egy plátoi szerelmem miatt csak súlyosbodik, a barátnőim meg nyaralgatnak én meg szomorkodom itt magamban a nyáron ..:S
2011. júl. 31. 19:11
1 2
 1/20 anonim válasza:
hát nálam is kb ugyanez :S
2011. júl. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Kb. én is írhattam volna, csak ettől Neked nem lesz jobb. :-(
2011. júl. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
sok internetes közösség van, ahova csatlakozhatsz. ismerkedsz ott, haverokat szerzel. vannak olyan közösségek, ahol találkozót szoktak rendezni... keresgélj. nem tudok mást mondani, ha a közvetlen környezetedben nincs senki...
2011. júl. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy érzek... de van egy sejtésem, hogy te legalább fiatalabb vagy nálam, még nincs elveszve semmi... törj ki :) de komolyan...
2011. júl. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
20 múltam már pár évvel ...
2011. aug. 1. 09:48
 6/20 anonim ***** válasza:
nekem van 2 is:) és bár mi sem találkozunk minden nap, sőt, van, hogy hónapokig sem, mégis tartjuk a kapcsolatot, telefon, email, stb. szombaton két volt osztálytársammal és a vőlegényemmel megyünk egy harmadikhoz:) nem szabad szomorkodni, interneten próbálj ismerkedni, nem pasizni, csak barátkozni:) sok sikert! ha gondolod, írhatsz privit:)
2011. aug. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, 22:53 vagyok, hát akkor nagyon egy cipőben járunk, mert én is...
2011. aug. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

priviben senkit sem fogok zaklatni :/

majd lesz valami...

2011. aug. 2. 09:42
 9/20 anonim ***** válasza:
énis így vagyok, csak fiatabb..:( De engem még a korom miatta nem engednének bulizni..stb.
2011. aug. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Nálam is pont ez a helyzet, csak nekem olyan "átlagos bnőim" vannak. Én mennék bulizni szívesen, csak az egyikőjük nem bulizós a másik pedig sose ér rá:S:S:S Ha gondolod privibe írhatsz :)
2011. aug. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!