Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van igaz barátotod? (kérdés)

Van igaz barátotod? (kérdés)

Figyelt kérdés
Úgy érzem nincs nagyon senkim egyedül vagyok, szüleim nem állnak mellettem túl féltenek soha nem buliztam se szórakoztam ebből kifolyolag pasim sincs és ismerkedni sem tudok nagyon sehogy a félénkségem miatt. A magány meg a depresszio egy plátoi szerelmem miatt csak súlyosbodik, a barátnőim meg nyaralgatnak én meg szomorkodom itt magamban a nyáron ..:S
2011. júl. 31. 19:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

ha a barátnőid nyaralgatnak akkor valaki csak van akivel néha tudsz beszélgetni.


Én tök egyedül vagyok régi barátokkal évek óta csak az utcán találkozok, hiába írtam nekik msn-en vagy dolgoznak vagy másokkal haverkodnak.

2011. aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

komolyan mondom ha valaki indítana egy barát kereső oldalt igazán népszerű lenne annyi magányos ember van, csak beírnánk hogy ki melyik városban keres barátot és lehetne böngészni.


előző voltam 24f

2011. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

én is így vagyok... bár nekem vannak barátaim, sokan vesznek körül de mégis egyedül érzem magam.



Nem az a magány amikor egyedül vagy, hanem mikor olyanok vesznek körül akik között egyedül érzed magad :(

2011. aug. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Enyémek sem, nem tudják ha bajom van, jobb szeretem ha nem is tudják.

Ne aggódj a "soha nem buliztam se szórakoztam" dolog itt is megvan, bár nekem már volt pasim.

Igaz barátom nincs, talán sose nem is volt, csak olyan, akivel sok mindent megosztottam. Ráadásul az is inkább fiú(k), mint lányok. Örülj, hogy legalább kijössz a lányokkal.

2011. aug. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok...

Én mindig egy magányos farkas voltam, soha sem voltak igaz barátaim. Anyum is mindig mondogatja, hogy neki volt kislánykorában egy lány akivel együtt nőttek fel (40 éve barátok) apumnak is, de nekem soha sem alakultak ki barátságaim. Amikor iskolás voltam mindig volt akihez odacsapódtam, de ők inkább csak elviseltek engem, és mindig én voltam "a harmadik" akit mindenből kihagytak stb. Egy lány van a szomszédban akivel évfolyamtársak voltunk, mindig mondja hogy majd találkozni kellene. Én mindig mondom, hogy oké szólj ha ráérsz, és úgy válunk el hogy majd ő hív. Ezt eljátszottuk novemberben, áprilisban, meg júliusban (ekkor találkoztunk az utcán). Most lett neki pasija, szóval vele van összenőve + van neki egy legjobb barátnője, így nem számíthatok rá.

2011. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Lia99 ***** válasza:

Nekem van legjobb barátnőm, de a egjobb brátom mégis a szerelmem.


19/L

2011. aug. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen klasszikus igaz barát, mert mindig paráznék, hogy kit mennyire merhetek közel engedni. Épp ezért csak felszínes haveri kapcsolataim vannak.
2011. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Igen, de csak egy. Ra barmikor szamithatok, es azt hiszem, igazan szerencses vagyok, hogy van egy baratom, de ettol meg szoktam en is egyedul lenni. En sem vagyok az a bulizos, sohasem voltam az, ebbol kifolyolag nekem nincs parom, neki van. Mondhatni nem ismerek mar senkit, aki velem egyidos es egyedulallo. Sokszor vagyok szomoru emiatt, de legalabb van kivel megbeszelnem.

23/N


u.i. Az a baratkeresos oldal, amit az egyik hozzaszolo emlitett, nagyon jo otlet, en tuti regisztralnek! :)

2011. aug. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:57


Mintha én írtam volna, még a korunk is egyezik:)

2011. aug. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát én is régen ilysemi voltam. Még most is kis csendes és visszahúzódó vagyok, de van egy ugyanilyen barátnőm akivel remekül elvagyok már több mint 9 éve. Félénkek vagyunk de mindkettőnknek van barátja, és ez kicsit magabiztosabbá tesz:) Én a neten ismertem meg a barátomat, és nem bántam meg, és még a távolság sem nagy! Miatta lettem kicsit bátrabb. Úgyhogy hajrá!
2011. aug. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!