Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 1. , Mit gondoltok erről.2. ,...

1. , Mit gondoltok erről.2. , Választhatok-e ha arra kerül ma sor?

Figyelt kérdés

1., igazat megvallva nem a legjobb a családi kapcsolatunk, de mégis jól megvoltunk eddig.

a lényeg a lényeg hogy a mamikám meghalt pár hónappal ezelőtt és anyum családja kicsit széthullt van neki 4 testvére abból 2 kiakarja sajátítani a házat meg bla bla...bár amíg tatám él addig úgysem sikerül. még 1 hónappal ezelőtt kinn voltunk tatámnál az egész család kicsit össze is vesztünk azóta apum meg anyum nem mennek a tatámhoz én szoktam a kis tesóimmal menni. Tatám nem akarja látni apumat mert szerinte veri anyut meg megfélemlíti nem is csinál vele semmit mind1 ezt hagyjuk a lényeg az hogy tata csak anyut akarja látni és megmondta nekik h apum nem jöhet csak anyum erre apum ki volt akadva h ez nem így működik hogy 20 év házasság után vagy együtt mennek vagy sehogy. Tatám pedig azt mondta anyumnak hogy vagy apum vagy ő. Ti mit csinálnátok én teljesen kivagyok akadva lehet h az apja de 20 év házasság után és 4 gyerek után hagyja ott a férjét és menjen az apjához.

2., a másik már 2hete ezért van apuéknak konfliktusuk és apu fontolgassa hogy elválnak ha arra kerül a sor én választhatok kettőjük közül?

és ha ez lesz akkor nagy a valószínűsége h kis tesóimat anyumnak adják? neki van munkája apunak meg nincs?

16 éves vagyok remélem nem írtam bonyolultan és megértettétek? értelmes válaszokat kérek :)


2011. júl. 31. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne szólj bele az ő vitájukba, tudom, hogy szar, de még mindig akkor jársz a legjobban, ha kimaradsz belőle.


2. 16 évesen már meg fognak kérdezni, kinél akarsz maradni, ha apukádat mondod, és ő is vállalja, akkor simán maradhatsz nála. De necces, hogy ha nincs munkája, miből tartana el - bár gyerektartást ígyis-úgyis fizetnie kell majd.


Valószínűbb, hogy alapból anyukádnak ítélnek titeket. De aki már nagyobb, azt megkérdezik erről.

2011. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se kéne beleszólnod az ő dolgukba,majd ők lerendezik. Ha beleszólnál lehet hogy csak leszólnának hogy "kis pisisként" minek akarsz beleszólni.

Mivel még nem vagy 18 éves valószínű hogy anyukádnak ítélnek ha csak nincs neki valami olyan problémája ami miatt ez lehetetlen lenne( pl. alkoholista,drogozik,nincs háza stb.) Miután elmúltál 18 szabadon dönthetsz majd hogy kinél akarsz lenni.

Egyik volt osztálytársamnak is elváltak a szülei,míg be nem töltötte a 18-at az anyukájánál volt aztán 18 évesen már választhatott így most is az apukájával él.

2011. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én vagyok a nagykövet magyarul mivel apumék nem járnak ki tatámhoz nekem kel szállítani az infokat ide oda. Anyumnak nincs háza apumnak van és apummal sokkal jobb a kapcsolatom anyuval van h egész héten annyit beszélek h szia
2011. aug. 1. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!