Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyukámmal? Nem...

Mit csináljak anyukámmal? Nem értem.

Figyelt kérdés

Közel 3 év után szakítottam a barátommal, akit anyum nem igazán szívlelt az utóbbi időben.Nem bántam meg, mert nem lett volna semmi ebből a távkapcsolatból és nem akartam tovább húzni ráadásul voltak dolgok,amiket nem tudtam megbocsátani. Most tudtam meg a tesómtól, hogy neki és a barátjának sokat beszélt anyum rólunk. Amikor még együtt voltunk, azt, hogy milyen lehetetlen a barátom és nem viseli el a viselkedését, soha nem lesz komoly dolog a kapcsolatból...( tesóm barátja meg is ijedt, h őt is így kibeszéli anyu), mióta vége, pedig úgy állítja be, hogy "jajj mi lesz ezzel a lánnyal, aggódom érte, soha se lesz már senkije" (ezt a tesómtól tudom) sőt majdnem, hogy sírt ezen a 3 éven, én vigasztaltam meg.Folyton felhozza a barátom, beszélgetni akar róla.

Nem értem a viselkedését, főleg azt nem, hogy miért beszélte ezt ki a tesóméknak, miért kellett ennyire "szidni", most meg mintha összedőlt volna a világ.

22l


2011. aug. 1. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Mond anyukádnak meg hogy lesz Neked barátod és az ex nem kell! Amint látom 22 vagy, van időd hogy megtaláld a megfelelőt. Emlékeztesd anyukádat arra, hogy milyen lehetetlenek látta az exed és, hogy nem viselte el a viselkedését. Lehet azért akar vele újra összehozni mert talán mégis érdemesnek látja rá vagy mert mint írtad fél hogy nem lesz párod.
2011. aug. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem anyukád csak el akarja hitetni veled h sajnálja a dolgot mert azt hiszi h neked nagyon fájt a szakítás. Sztem beszélj vele ha ennyire zavar. :)
2011. aug. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

anyukád mindenben a rosszat keresi

ha együtt vagytok abban, ha nem, akkor meg abban


ebben nem kell logikát keresni, gondolom az élet többi területén is ilyen


ez jellem.

2011. aug. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!