Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatokban az egyik...

Párkapcsolatokban az egyik fél mindig jobban szeret?

Figyelt kérdés

Én jobban szeretem őt, mint ő engem. És ezt ki is használja, neki nem fáj ha megbánt...Csak magával foglalkozik. Ha én megbántom, ami nagyon ritkán fordul elő nekem egyből lelkiismeretfurdalásom van és mindent megteszek, hogy megbocsásson. Őt nem is érdekli.

Én nem tudom elképzelni az életem nélküle, ő pedig ugy áll hozzá, ha már nem kellek neki csak mondjam meg és békén hagy.

Korábbi kapcsolatomban pont fordítva volt, én voltam az önzőbb, nekem nem volt soha semmi elég jó...párom mindent megtett értem, de én nem értékeltem.

Sajnos kezdem elveszíteni a hitem, abban hogy vannak egyenrangú kapcsolatok és én is egyszer találok egy férfit akivel egyformán imádjuk egymást.

Mit gondoltok? Tapasztalatok?


2011. aug. 2. 01:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"jobban szeret" ez egy szubjektív dolog

jobban ragaszkodik: egy fokkal objektívabb sztem, viszont becsapós, mert nem mindig a szeretéssel áll egyenes arányosságban. pl: ha valaki csak azért ragaszkodik foggal körömmel vkihez, mert ne szeret egyedül lenni.

2011. aug. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

ma 08:17

" sokan ott rontják el a kapcsolatokat, hogy azt hiszik a szerelem a lényeg. Pedig korántsem. A szerelem arra jó, hogy szövetségre buzdítson 2 embert. "


Igen! Ez nagyon így van. A szerelem nem cél, hanem a célhoz vezető út.

2011. aug. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 deloryn válasza:
2022. ápr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!