Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum soha nem ad házimunkát,...

Anyum soha nem ad házimunkát, és nagyon dühít. (? )

Figyelt kérdés

Ha megkérem, hogy hadd süssek-főzzek valamit, takarítsak vagy amit éppenséggel köll, mindég elhajt. Pedig már 19 vagyok, és így, ha nem gyakorlom, soha semmiben nem leszek ügyes.


Ha anyu nincs itthon, és magamtól elmosogatok vagy fölporszívózok, annak megörül, de ő soha semmilyen munkát se adna magától.


2011. aug. 4. 12:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen főnyeremény vagy:DDD mindig is ilyen barátnót akartam, csak kár hogy idősebb vagy:D
2011. aug. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Remélem nem veszed nyomulásnak?!:D
2011. aug. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
szerintem elég gáz a köll szó. Kb már a mamám sem nagyon használja. elég parasztos. leírva még gázabb.
2011. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

értem én, hogy mi a célja, nálunk is ez volt. Akkor tanultam meg mindent, amikor albérletbe költöztem. Megkértem, hogy szeretném megtanulni a kajákat, készítsük el együtt és leírtam mindent kisfüzetbe.

Mondd meg neki, hogy legalább közben is együtt vagytok, beszélgettek és neked ez kikapcsolódás, sok a szabadidőd és szeretnél tőle tanulni.

2011. aug. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem veszem nyomulásnak. :) Te is cuki srác lehetsz, biztos megtalálod álmaid barátnőjét. :)



Ne haragudjon a világ, de én szeretem ezt a tájszólást, és szerintem nincs benne semmi taszító. Elég baj, hogy lassan ez is kiveszik...

2011. aug. 4. 13:43
 16/17 anonim ***** válasza:

Én nem bántásból mondtam, én falusi vagyok. Csak gondolj bele eljössz mondjuk egyetemre Pécsre, akkor neked lesz gáz, mert erre nem így beszélnek, néznének is rád furán hogy egy fiatal lány így beszél. Majd leszoksz róla.

Szóval mindegy csinálj amit akarsz

2011. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, hol él a kérdező, de ha náluk használatban vannak ezek a szavak, akkor teljesen normális, hogy ő is így beszél. Majd ha olyan helyre kerül, ahol furán néznek rá emiatt, akkor leszokik róla, de ne akadjunk már fent ilyesmin.
2011. aug. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!