Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjem meg apámat...

Hogyan kérjem meg apámat erre? Szerintetek nem szemétség?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy apámmal olyan semmilyen a kapcsolatom, szüleim elváltak, de apám még mindig nálunk lakik, mert megtűrjük. Ezt úgy kell érteni, hogy engem és tesómat CSAK anyám tart el (apám nem füzet sem gyerektartást, sem lakbért), apámnak van egy külön szobája és egy külön polca a hűtőben, ennyi. De nem arról van szó, hogy nincs pénze (amúgy alkoholista és cigizik), mert kőműves és jól keres, csak inkább másra költi, mint ránk, gondolom valami olyasmit gondol, hogy anyám minket úgyis eltart.

Nem arról van szó, hogy ő engem nem szeretne (vagyis én úgy gondolom, hogy inkább nekünk van jogunk utálni őt), mert látom rajta, hogyha néha kérek tőle valami apróságot, hogy menjen le kenyérért az üzletbe, akkor azonnal ugrik meg minden. Szerintem ő az a fajta ember, akit kérni kell vmire, mert amúgy nem jutna eszébe.


Most jön a problémám, hogy nagyon ki szeretnék jutni a Sziget fesztiválra, mert a kedvenc együttesem utoljára lép fel és arra kéne a belépő (12000 ft). Anyám biztos adna, de őt nem akarom ilyenekkel fárasztani, neki is meg van a maga gondja. Szerintetek nem lenne szemétség, ha apámtól ebben a helyzetben pézt kérnék? Mármint tudom, hogy sokkal tartozik nekünk, de akkor is, alig beszélek vele, ha meg igen akkor pénzről? Nem fura ez?


2011. aug. 5. 20:01
1 2
 11/12 anonim válasza:

mi az, hogy befüzet??? nem befizet????

először kérj tőle egy helyesírási szótárra valót

2011. aug. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Már van. :)
2011. aug. 30. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!