Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért kapta fel a vizet...

Most miért kapta fel a vizet ennyiért a barátnőm?

Figyelt kérdés

Azt mondta hogy hirtelen haragú,és most kérdeztem hogy nálam alszik e holnap? És mondta hogy most nem. Erre én hülye meg írtam neki,hogy komolyan azt hiszem hogy néha mással alszik. És erre megsértődött,semmivel nem tudom kibékíteni. Most úgy már annyira nem "hűvös",de nem olyan mint eddig. Mit csináljak hogy megbékéljen? Nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni,de mondhatok neki akármit.

18F a barátnőm 16 éves. Lassan 2 hónapja járunk.


2011. aug. 5. 22:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Te ha még nem akarja,akkor ne erőltesd..
2011. aug. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Mr.iglo válasza:
59%
Valami más baja lessz... amiről nem beszél, mert gondolom úgy van vele h magától érthetőnek kéne lennie... próbálj vele besz h mi az igazi baja, vagy kérdezd vmi bnőjét...
2011. aug. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Már aludt nálam,de neki most az a baja,hogy ezt írtam. Hogy néha komolyan azt hiszem hogy más alszik vele.
2011. aug. 5. 22:34
 4/15 Mr.iglo válasza:
Ne féltékenykedj...azt nem szeretik próbálj megbizni benne ha megcsal akk előbb utóbb úgyis megtudod
2011. aug. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Hát tényleg elég bunkó voltál, már bocsi. Ezer meg egy oka lehet annak, hogy nem alszik veled, miért lenne magától értetődő, hogy mással alszik? Hol a bizalom? Ha nincs, minek erőltetitek?


Szerintem kérj tőle bocsánatot.

2011. aug. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Már bocsánatot kértem nem egyszer,de olyan más lett most. Eddig mondta hogy szeret meg minden,most meg csak annyit ír hogy ja,meg aha.
2011. aug. 5. 22:44
 7/15 anonim válasza:
49%
Az egyik legnagyobb hibát követted el. Gondolj bele, mennyire rosszul eshetett ez neki?Főleg , ha nagyon szeret téged. Ilyet soha nem mondunk! Ez rettenetes vád! Fordított esetben te mit szólnál??? Neked sem esne jól, ugye? Ha nekem a férjem csak egyszer ilyet mondana, tuti, hogy azonnal kiadnám az útját! Szeretitek egymást, bízzatok a másikban! Szerintem mindenképpen kérj tőle bocsánatot, már ezerszer megbántad, amit mondtál, neked is nagyon rosszul esik, többé nem vádolod ilyennel stb és legyél hozzá nagyon-nagyon kedves.
2011. aug. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a netszerelem átka,baromira nem mindegy mit milyen hangsullyal mimikával mond az ember...a szavak sokszor félreérthetők,szerintem ne irva probáld kibékiteni hanem majd személyesen.
2011. aug. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
ja, hát ezt ne sms-ben rendezzétek le!!!
2011. aug. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Bocs,de most ebben mi olyan érthetetlen,hogy nem alszik mindig veled,akárhányszor kéred?Én már 22 vagyok,de néha nekem is jó otthon egyedül(és nem mással)...nem vagytok házasok,hogy ez tök természetes legyen.Persze,hogy rosszul esett neki,nehogy már egy 16éves lánynak nekiess,hogy valószínűleg azért akar otthon maradni,mert mással van...nem a feleséged még,akkor majd jogos lesz a gyanú,ha nem megy haza melóból 1x-2x.
2011. aug. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!