Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy végre ne...

Hogy érjem el, hogy végre ne kezeljen kislányként?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet,hogy apukám még mindig kislányként kezel. 14 éves vagyok és kiszerettem volna lövetni a fülem. Anyukám belement simán,úgy volt,hogy holnap megyek.Erre amikor apu megtudta azt mondta szó sem lehet róla kicsi vagy még hozzá...Könyörgöm,egy füllövetéshez?? Na és attól a mondattól vagyok még rosszul,hogy "az nagylányoknak való",és múltkor is egy kortársamat hozott fel példának,mert az hitte idősebb nálam. Alapból idősebbnek tűnök a koromnál,sokak szerint a gondolkodásom is érettebb.Ő mégis miért kezel még mindig kicsinek?? Már nagyon rossz,hogy "apuci kicsi lánya" vagyok. Előre is köszönöm!!
2011. aug. 6. 19:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,hogy miért kezel még mindig kislánynak,bár van abban valami,amit az első írt.Tényleg mindig te fogsz maradni apukád kislánya.bármennyi éves is leszel.és az is igaz,hogy még nem vagy nagy se,de kicsinek végképp nem mondanálak.Én a lányomnak(ha lenne)megengedném hogy kilövesse a fülét.Ha ő ezt szeretné,akkor legyen,lövesse ki a fülét,az nekem nem fájna.Nekem 10 éves korom előtt bőven volt már fülbevalóm,sőt..már az oviban is megvolt:)remélem majd végül megenyhül,és megengedi :)
2011. aug. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

bocsi de rossza a billentyűzetem most talán már jó lesz!:D


szóval 14-et akartam!:D

2011. aug. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ne haragudjatok az lemaradt,hogy 1 pluszlyukat szeretnék.Szóval baba koromban már nekem is ki lett lövetve,és most egy pluszt szeretnék. Amúgy gondolkodtam már,hogy elmegyek a tudta nélkül,akkor már úgy sem tudna mit tenni. :S Én ne idősebbnek akarok tűnni a koromnál hanem egyszerűen tetszik a több fülbevaló,azért szeretném.
2011. aug. 6. 19:52
 14/21 anonim ***** válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:45 vagyok


Nem arra értettem, hogy alapból legyen két fülbevalója, mert tényleg az nem gáz, nyilván nekem is még kicsi koromban ki lett lövetve, hogy hordhassak szép fülbevalót:)


Én arról beszélek, hogy ha már megvan ez a kettő, minek akar még vagy 8at?? attól nagyobb lesz biztos...


De tényleg ha csak a két alap lyukról van szó, akkor ne hagyd magad, olyan nincs, hogy ahhoz kicsi legyél..


20L

2011. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Bocsi, de azt, hogy nem tudna mit tenni, megcáfolom. A barátnőm így ment el kilövetni az orrát, hogy utána már úgysem tudnak mit tenni... Az apja szó szerint kipofozta az orrából. Utána elment a rendőrségre, ott meg kiröhögték. (Mondván, ha nem kapott engedélyt, minek csinálta, még az apja a felelős érte). Szóval vigyázz a "úgysem csinálhat utána semmit" mondattal.
2011. aug. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszi.Apukám biztosan nem emelne kezet rám.Soha nem ütött meg.Ő inkább az a kiabálós típus. 3 éve a tudta nélkül vittem haza egy hörcsögöt,akkor 2 napig nem beszélt velem aztán megbékélt. Akkor elmegyek,mert már időpontot kértünk,egyik barátnőmmel mennék. Lehet,hogy észre sem fogja venni,általában kibontva hordom a hajam.
2011. aug. 6. 20:13
 17/21 anonim ***** válasza:

Azért kérdezd meg anyukád, hogy mit szólna hozzá hogyha apukád tudta nélkül mennél el kilövetni, és mondd el neki, hogy te ezt nagyon szeretnéd stb.


Arra készülj fel, hogy nem fog valami künnyen menni a pasizás ilyen apuka mellett :D

2011. aug. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
azért jó hogy tegnap 100%-ban hasznos válaszom ma már csak 81%-os:S
2011. aug. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

azért jó hogy tegnap 100%-ban hasznos válaszom ma már csak 81%-os:S


Hasznos volt számodra ez a válasz?

Ha szerinted baj van ezzel a válasszal, jelentsd a moderátorok felé, a probléma megjelölésével! Kérlek csak olyan válaszokat jelents, ahol a válaszoló egyértelműen rosszindulatú vagy szabályzatsértő megjegyzéseket tett, azért ne jelents választ, mert nem értesz vele egyet (ezt csupán értékeld a lefelé mutató nyíllal). Előre is köszönjük segítséged!


Ez a válasz trágár

Ez a válasz provokatív, a válaszadó csak veszekedni akar

Ez a válasz rasszista

Ez a válaszadó értelmetlen dolgokat ír

Ez a válasz egy hirdetés

Ez a válasz más szempontból problémás


A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:13

Privát e-mail a válasz írójának



Nem tetszett a kislánynak a válaszunk:-) Én is le lettem pontozva, az igazság sokszor fáj ugye..

2011. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nem tudom miről beszélsz,én senkit nem pontoztam se fel,se le.

Többieknek: Holnap megyünk lövetni a fülünket. :)

2011. aug. 7. 14:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!