Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy végre ne...

Hogy érjem el, hogy végre ne kezeljen kislányként?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet,hogy apukám még mindig kislányként kezel. 14 éves vagyok és kiszerettem volna lövetni a fülem. Anyukám belement simán,úgy volt,hogy holnap megyek.Erre amikor apu megtudta azt mondta szó sem lehet róla kicsi vagy még hozzá...Könyörgöm,egy füllövetéshez?? Na és attól a mondattól vagyok még rosszul,hogy "az nagylányoknak való",és múltkor is egy kortársamat hozott fel példának,mert az hitte idősebb nálam. Alapból idősebbnek tűnök a koromnál,sokak szerint a gondolkodásom is érettebb.Ő mégis miért kezel még mindig kicsinek?? Már nagyon rossz,hogy "apuci kicsi lánya" vagyok. Előre is köszönöm!!
2011. aug. 6. 19:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Örülj inkább neki hogy apuci kicsi lánya vagy és mindig is azzal leszel mert így tudsz rá hatni ha később baj lesz. Az én apám konkrétan leszar minket szemünk láttára verte meg anyut stb

14 évesen meg még tényleg kislány vagy

2011. aug. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!