Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy elengedjenek?

Mit tehetnék hogy elengedjenek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,már mennék bulizgatni de a szüleim nem engednek el.. Tudom hogy 2év múlva elfognak,de mármost is mennék néha..mit kamuzhatnék vagy mivel vehetném rá őket hogy elengdejenek?
2011. aug. 7. 12:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
illetve nem utolsó hanem 13.03as
2011. aug. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én anno, amikor ilyen idős voltam, pl a zp-be akartam elmenni és nem engedtek el. Mondtam nekik, oké, ha egyedül nem mehetek, gyertek el ti is. Szépen leültök az egyik székre, én meg elbulizgatok a barátaimmal. (Elég nagy a zp, h ne legyek mindig "szem előtt"). Miután nem pasizni meg füvezni és inni akartam, csak bulizni a barátaimmal, ezért gond nélkül bele mentem volna...ők mondták h biztos nem jönnek el, így hát előbb utóbb elmehettem egyedül :) Igaz, apa jött értem sokáig bulikba, neki ez volt ami megnyugtatta, h egyben hazaérek. Ami még tény, hogy az összes barátomat személyesen ismerték, sokszor volt nálunk is buli és ők is ott voltak. Sosem volt ebből gond, a barátaim is kedvelték őket. Szerintem tényleg beszéld meg velük és találjatok egy közös megoldást! :)
2011. aug. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!