Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsot kérnék ilyen helyzetb...

Fibbrizzo kérdése:

Tanácsot kérnék ilyen helyzetben, ha van egyáltalán?

Figyelt kérdés
A mai napon töltöttem a 24 -dik születésnapom .De egyedül .Sok a gondom minden téren .A szüleimmel roszba vagyok már nagyon régota .Veszekedésekbe nöttem fel ,az apám álandoan szerencsétlen hülyének tart ,és mindenkinek ezt mondja .Kiabált velem ,sose volt egy jo szava hozzám ,sose kaptam ölelést vagyis ilyenekre nem emlékszem ,ezek kimaradtak az életemböl.Úgy döntöttem megyek itthonról ,de már késő uj életet kezdeni ,ahhoz már elöbb kellett volna lépnem .Álandoan fáj a szívem de semmi baja a doki szerint ,valoszinü hogy lelki probléma áll a háttérben véleménye szerint .Se barátnöm ,ugyanis szerencsétlen vagyok csajozás szinterén ,annyi társkeresön fennvagyok de senki se kiváncsi rám .Akartam autot venni a saját pénzemen de nem engedték itthon "amig itt lakom ide nem hozhatok semmit "ezt a választ kaptam .Hobbim se nagyon van ,csak a kondizás de sajnos arrol is le kell monanom mert a doki azt mondta ha eröltetem magam ujra kialakul egy eddig kezelt betegségem .Ugyhogy semmit sem élvezhetek már.nem tudom mi lessz ,valahogy ugy vagyok hogy legyen akármi nekem már ugyse számit .Az az igazság én nem tudom elfogadni ilyennek magam ,mert fáj hogy év minden napján én én vagyok .szeretnék olyan lenni mint más ,akit szeretnek a szülei ,vidámak ,boldogok .És tudom azse segitene ha lenne barátnöm mert a mult mindig kisérteni fog .Mert a sok pofont ,verést ,kiabálást ,megaláztatást nem tudom elfelejteni .Külföldre készülök menni ebben a honapban ,talán jobb lessz mint itthol ,talán nem ,de legalább szabadnak érezhetem magam .Köszönöm hogy elolvassátok az üzenetem ,és jo lenne ha irnátok ilyenkor mit érdemes lépnem vagy mihez kezdjek ennyi keserüséggel és bánattal ?Hogy dolgozzam fel mindezt ha lehet egyáltalán ?
2011. aug. 8. 17:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Boldog Születésnapot!
2011. aug. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Sok Boldog szülinapot neked!!!juuppiiiii

Na ne legyél màr ennyire elkeseredve, mit képzelsz, màr nem jöhetnek boldog napok szàmodra.

Szedd össze magadat, gondolj arra, hogy nem sokàra ùj orszàgban leszel, ùj baràtokra lelsz. Baràtnõ is akadni fog, csak akarni kell.

Felejtsd el a sérelmeket és belevàgni az életbe boldogan és vidàman!Nem te tehetsz róla, hogy ilyenek a szüleid, lehet amikor szükségük lesz ràd, akkor hoppon maradnak. Viszont próbàlj megbocsàtani, igy a keserûség is feloldódik benned.Fel a fejjel!

2011. aug. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapod!


Minden napod ilyen borús vagy csak ma vagy ennyire magad alatt?


Mindenkinek vannak gondjai. Nincsenek tökéletes szülők és felhőtlenül boldog családok. Ezáltal mindenkinki sérült valamilyen szinten. A lényeg, hogy te mennyire mélyedsz bele az önsajnálatba és mennyi energiát fordítasz az útkeresésbe. Irány a nagyvilág! Menj, utazz és próbálkozz addig amíg csak meg nem találod a te igaz ösvényedet!


Szebb napokat kívánok!

2011. aug. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Happy Birthday!

Fel e fejjel, és mindig előre nézz, ne hátra!!! Költözz el otthonról,keress új hobbit! Amíg ilyen elégedetlen vagy az életeddel, addig nem is fogsz tudni megismerkedni senkivel! És igen, túl lehet ezen lépni,csak nem rágódni kell a múlton, hanem tenni a jövődért!!!!

2011. aug. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Boldogot:)
2011. aug. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!! :)
2011. aug. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot,es hidd el neked is egyszer kisüt majd a nap,ha most nem is hiszed el,csak bizz benne es legyenek almaid,fiatal vagy es egeszseges.

nekem is olyan eletem volt,csak szerencsetlensegemre 17 evesen beteg lettem,izom betegseg,2x mütet, a csaladom a korhazba se latogatott meg.....el sem tudtam menni otthonrol.....ma 40+,jobb,csak a mult fajo pillanatai sokszor visszajön,de mar nem faj annyira.

2011. aug. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapot!
2011. aug. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nagyon Boldog Szülinapot!!:)

Szerintem elsősorban szedd össze magad lelkileg egy kicsit.:) Tudom könnyű mondani. Ha úgy gondolod, hogy segít az, ha kiköltözöl külföldre akkor tedd azt. Mondtad, hogy szerencsétlen vagy csajozás terén...Lehet olyan lányoknál próbálkozol, akiknek nem vagy elég, esetleg nem hűséges típusok?! Kicsit add lejjebb az igényeidet...persze azért ne nagyon!! És először barátkozni próbálj a lányokkal :) Szerintem úgy nagyobb az esélye, hogy jobban ki fogtok jönni és hosszútávú lesz a kapcsolat. Mert a szerelem elmúlik de a szeretet nem ;) És ha lesz családod, akkor a gyerekeidnek adj minél több szeretetet, lebegjen előtted, hogy te nem akarsz olyan lenni mint az apád!!!:)

2011. aug. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Boldog Szülinapot!!:D

Sztem elöszőr a hozzáállásodon kell változtatnod. Nézd pozitívabban a világot a helyzetedet, meg tudsz küzdeni vele csak akarnod kell. Ne egy barátnőtől várj megoldást mert ha nem lesz már veled akkor ugyan úgy ilyen depresszió közeli állapotba kerülhetsz (PL:bekövetkezhet hogy úgy gondolod megszűnik az egyetlen jó dolog az életemben)<- na ezzel nem mész sokra nem?. Magadtól kell várnod a javulást csak az az egyetlen igazi út ami a tartós boldogsághoz vezet. Egyszerűen csak célokat kell kitalálnod amikhez élvezned kell az útat mert nem a cél a fontos hanem az út. Ha kimész külföldre (itthon is) meglátod mennyi pozitív ember lesz ott akiknek ugyan olyan szüksége van társaságra mint neked.

UI: nem késtél le még semmiről úgyhogy fel a fejjel! :D:D

2011. aug. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!