Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsot várok, nem lepontozás...

Tanácsot várok, nem lepontozást. Aki járt vagy volt hasonló helyzetben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Most lesz 3 éve,h együtt vagyunk a párommal. Amikor megismerkedtünk minden szupi volt jöttünk,mentünk és szerettük egymást nagyon. A barátnőm szerint minta pár voltunk. Aztán jött a pici lányunk (16hó) azóta valami megromlott,vagy kiégett egyszerűen eltünt a vágy, az együtt éléls....nem érzem,h mellettem van. ő éjszaka dolgozik ,hozzáteszem amikor megismerkedtünk akkor is ugyan ezen a munkahelyen volt szóval nem változott semmi a melóval kapcsolatban. de most az életünk ebből áll: éjel dolgozik,nappal alszik max. 1-2óra vagy még ennyi se amikor találkozunk. Elhiszem,h fáradt meg aludni is kell és már beszéltem vele erről,h hiányzik egy ölelés,egy kedves szó....hiányzik a régi énje de ez csak pár napig tart utána folytatódik minden előlről. nagyon egyedűl érzem magam és sajna már megfordúlt a fejembe,hogy ismerkedni fogok és ha ugy alakul.....Pedig szeretem és szeretném ha megváltozna de nem tudom mit tegyek.
2010. okt. 27. 12:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
Talán nem kellett volna 10 hónap ismerettség után gyereket szülni neki? Az első 1-2 éveben minden rózsaszín még .. aztán ugyis a elöjönnek a problémák, amin egy nem kiprobált kapcsolatba született gyerek csak rontani fog.
2010. okt. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%

Szoktatok együtt (kettesben) programot csinálni? Egy mozi, vacsora, esetleg 1-2 nap kellemes hétvége kettesben...

Lehet, hogy ez kicsit feldobná újra a kapcsolatotokat.

2010. okt. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Próbáld meg apró lépésekkel kezdeni. cinosítsd ki magad, és bújj oda hozzá te, öleld meg te, adj neki puszit te. Csak nem hiszem, hogy ellökne magától. Próbáld a veszetekdésen, vitán túl valami mással felhívni magadra a figyelmet.
2010. okt. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
köszi az őszinte véleményt.............
2010. okt. 27. 12:15
 5/22 anonim ***** válasza:
30%
Inkább díjazd, hogy értetek dolgozik, ne nyafizz.
2010. okt. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
Kérdéseket nem lehet lepontozni! :P
2010. okt. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
ez az eslő válaszolónak szólt(őszinte vélemény) a többieknek köszönöm;)
2010. okt. 27. 12:16
 8/22 anonim ***** válasza:
65%

Nem értem sehogy.Milyen házasság az, ahol 3 év után a megcsaláson kell gondolkodni?Akkor válj el, de nem kell felszarvazni.Mellesleg mi lenne, ha megbeszélnétek a dolgokat???

Én 14 éve vagyok férjnél, de ezt a problémát hírből sem ismerem, viszont lennék olyan korrekt, hogy soha nem csalnám meg, inkább elválnék a helyesben, ha a dolgot nem sikerül megoldani.

És az nem lehet, hogy esetleg benned van a hiba?Figyelsz rá annyira, mint amikor nem volt még gyerek?Nem hanyagoltad el magad?Vagy ha állandóan csak a panaszkodást hallja, meg a szemrehányást egy férfi, akkor bizony simán megy az elhidegülés!

2010. okt. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld csak bele magad a helyébe, hogy állandó éjszakás vagy. (Egyébként milyen munka ez?)

Te mit tennél? Biztosan nem tudnál helytállni minden téren.

2010. okt. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
64%

Én két év után szültem neki, de ugyanígy érzek. Sajnos ez van. Az én férjem ugyan nappal dolgozik, de hattól 3-4-ig, mikor hogy, aztán délután mindíg van még valami elfoglaltság, és 9-kor kidől, mert ötkor kel. Én meg itt vagyok a két gyerekkel egyedül. Nem tudom mi a megoldás. Már én is próbáltam beszélni vele, de egyszerűen nem tudja felfogni miért olyan idegörlő két gyerekkel itthon lenni, miért nem vagyok folyton mosolygós szexistennő, és konyhatündér.

Nekem már az is program lenne ha elmehetnék a nagybevásárlást megcsinálni, de ő nem vállalja be együtt akét gyereket, egy délutánra sem, ha meg viszem őket az kőkemény meló.

2010. okt. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!