Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsot kérnék ilyen helyzetb...

Fibbrizzo kérdése:

Tanácsot kérnék ilyen helyzetben, ha van egyáltalán?

Figyelt kérdés
A mai napon töltöttem a 24 -dik születésnapom .De egyedül .Sok a gondom minden téren .A szüleimmel roszba vagyok már nagyon régota .Veszekedésekbe nöttem fel ,az apám álandoan szerencsétlen hülyének tart ,és mindenkinek ezt mondja .Kiabált velem ,sose volt egy jo szava hozzám ,sose kaptam ölelést vagyis ilyenekre nem emlékszem ,ezek kimaradtak az életemböl.Úgy döntöttem megyek itthonról ,de már késő uj életet kezdeni ,ahhoz már elöbb kellett volna lépnem .Álandoan fáj a szívem de semmi baja a doki szerint ,valoszinü hogy lelki probléma áll a háttérben véleménye szerint .Se barátnöm ,ugyanis szerencsétlen vagyok csajozás szinterén ,annyi társkeresön fennvagyok de senki se kiváncsi rám .Akartam autot venni a saját pénzemen de nem engedték itthon "amig itt lakom ide nem hozhatok semmit "ezt a választ kaptam .Hobbim se nagyon van ,csak a kondizás de sajnos arrol is le kell monanom mert a doki azt mondta ha eröltetem magam ujra kialakul egy eddig kezelt betegségem .Ugyhogy semmit sem élvezhetek már.nem tudom mi lessz ,valahogy ugy vagyok hogy legyen akármi nekem már ugyse számit .Az az igazság én nem tudom elfogadni ilyennek magam ,mert fáj hogy év minden napján én én vagyok .szeretnék olyan lenni mint más ,akit szeretnek a szülei ,vidámak ,boldogok .És tudom azse segitene ha lenne barátnöm mert a mult mindig kisérteni fog .Mert a sok pofont ,verést ,kiabálást ,megaláztatást nem tudom elfelejteni .Külföldre készülök menni ebben a honapban ,talán jobb lessz mint itthol ,talán nem ,de legalább szabadnak érezhetem magam .Köszönöm hogy elolvassátok az üzenetem ,és jo lenne ha irnátok ilyenkor mit érdemes lépnem vagy mihez kezdjek ennyi keserüséggel és bánattal ?Hogy dolgozzam fel mindezt ha lehet egyáltalán ?
2011. aug. 8. 17:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Boldog szuletesnapot! Jotanacskent csak ezt tudom irni:

Nem az szamit honnan jottel hanem az szamit hova tartasz!!! Ugyhogy fel a fejjel a jovo elotted all.

2011. aug. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél beszélgetni a gondjaidról irj privit, szivesen meghallgatlak (és is hasonló helyzetben vagyok)
2011. aug. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

szia!


Nagyon Sok Boldog Szülinapot kívánok Neked :)


Először is.A lehető legjobb amit tehetsz,hogy valóban kimész külföldre,és kiköltözöl,vagy legalábbis elköltözöl a szüleidtől.Mások tapasztalata alapján külföldön több a lehetőség,az emberek nyitottabbak(bár attól függ hova mész,gondolom nem Afganisztánba vagy Líbiába!).



Én is elköltöztem a szüleimtől,a mai napig vágyom az igazi jófej gondoskodó anyukára,de sosem kaptam meg és már nem is fogom.Ezen valamilyen szinten túltettem magam,sokat segített ebben a távolság.Bár ha ritkán találkozunk a gyomrom görcsben van és rosszul vagyok egy telefonbeszélgetéstől is!


Ezek amik benned vannak a szülőkkel kapcsolatban nem fognak eltűnni,de jobban lehetsz az biztos. Mivel tisztában vagy az ő hibájukkal,ezért annyit tudsz tenni,hogy neked ha lesz családod,feleséged és gyermeked,akkor nem követed el azokat a hibákat,amiket ők elkövettek ellened!


Hajrá és valósítsd meg külföldön az álmaid!(én is erre készülök nemsokára!) :))))

2011. aug. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Isten éltessen!


Szerintem mindent fel lehet dolgozni, csak akarni kell. Kell... :)


Nem tudom milyen végzettséged van, ezt nem írtad, de tanulni mindig lehet..;) Legfeljebb csak magadtól vagy hobbiból elvégezni valamit.. vagy gyűjteni valamire.. mindig kicsiben kitűzni egy célt és haladni afelé...


A külföld jó uticél, a levegőváltozás jót fog tenni! A keserűséget pedig hagyd a csudába! Külföldön csudajó lesz minden, meglátod! :) Főleg, ha Anglia, tesóm is ott van,ott sokkal vidámabbak az emberek..


Ott majd megismersz új embereket, új barátaid lesznek stb. Nem tudom egyedül mész-e, de sok kitartás kell a munkakeresésnél majd. ;)


Sok sikert!

2011. aug. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy ennyien irtatok ,megprobálok tullépni ..
2011. aug. 8. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!