Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves lányotokat meddig és...

18 éves lányotokat meddig és hova engednéd el szórakozni?

Figyelt kérdés
Ha el akarna menni a Balatonra több napra,a barátaival,akkor elengednéd?És Budapestre,a Sziget fesztiválra?Olyan veszélyes az a nagy város,sok a bűnöző,meg a gyilkos,ki tudja,milyen emberek szaladgálnak az utcán éjszaka.Annyira féltem.
2011. aug. 8. 22:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
81%

Ez a 18 évesen már felnőtt gondolat megmosolyogtat.

Szerintem csak az számít, hogy milyen társasággal történik a cselekmény. Ha néhány barátnőjével szeretne menni valamerre akkor ennyi idősen már simán el kéne engedned. Ha viszont ilyen vegyes több fiú, több lány a koncepció már megfontolandó. Pláne akkor, ha olyanok is lesznek akiket egyáltalán nem ismer.

Budapesten nem kell tartani késeléstől, egyéb bűncselekménynek áldozatává válásától. Illetve nem kell jobban tartani, mint egy átlagos nagyobb városban. Én gyakorta fordulok meg Budapest belvárosában éjjelente és össze tudom foglalni, hogy milyen is a "látvány". Rengeteg külföldi van, lemerném fogadni, hogy az utcán csak minden 3. ember tud magyarul. Nincs hangoskodás, duhajkodás, rendesen kulturált körülmények között zajlik az élet. Nem Harlen...

2011. aug. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

15 éves korom óta járok balatonra barátnőmmel, idén 4 lánnyal jöttem szigetre. ha jól nevelted, semmi baj nem lesz.

17L

2011. aug. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
én 22 éves leszek idén, anyuval élek, ő ad nekem "zsebpénzt" (eddig tanultam most állást keresek) ha hosszabb időre/drágább helyre mennék énis megkérdem mehetek e (válasz mehetsz ha van pénzed, de mindig jeleznem kell hogy nagyából mikor érek haza, és szólnom kell ha kések stb (volt olyan hogy nem szóltam és hajnali egykor értem haza megvárt, és kiverte a hisztit hogy aggódott értem stb stb, volt amikor felhívott hol járok már)Persze arra különösen figyel mindenki nálunk hogy ha későn ér haza akkor ne ébressze fel a másikat (egy szobában vagyunk) Bátyám pár éve ment volna a szigetre, 3 napra, anyu azt mondta menjen de nem örül neki...
2011. aug. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!