Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha valakivel...

Mit szólnál ha valakivel megismerkednél és 3 hónap után derülne ki hogy dohányzik? Másképpen tekintenél utána az illetőre?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy kialakulóba van köztetek valami de amiért nem tudtok annyit találkozni és téma sem volt a cigaretta és egy véletlen kapcsán derülne ki.

Akkor másképpen néznél az illetőre vagy le akarnád szoktatni vagy nem zavarna?


2011. aug. 9. 12:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
de-de, már igen, szerintem míg pötyögtem, te addig írtál, szóval nem láttam
2011. aug. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát, őszintén? Engem eléggé zavarna. Én nem dohányzom, így nehezen tudnám elképzelni magam egy dohányos mellett. :/ Esetleg, ha nagyon kedvelném az illetőt, és csakis ez az egy dolog lenne, ami úgymond "közénk áll" akkor felajánlanám, hogy próbáljon meg leszokni. Szóval, nem pattintanám le egyből. Szerintem ennyit bárki megtehet egy kapcsolatért...mármint leszokhat a dohányzásról. Így két legyet üt egy csapásra :) A párjának is kedvez (=megmarad a párkapcsolat), és magát sem mérgezi tovább. Szerintem ez egy szuper egyesség. :))


23/L

2011. aug. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
*egyezség
2011. aug. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én nem dohányzom, de semmi bajom a dohányzókkal, három cigis mellett kellett felnőnöm :D. Szval kibírnám, simán.
2011. aug. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Miért pont otthon cigizel, és nem az utcán?
2011. aug. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szokjál le a bagóról. Saját magadnak teszel ezzel jót.
2011. aug. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A férjemmel ez volt. Mikor megismerkedtünk azt mondta nem dohányzik. Aztán ebből lett az "előtted nem gyújtanék rá", persze ez is elmúlt és előttem is dohányzott. Mondtam neki hogy nem erről volt szó és én tényleg nagyon rosszul vagyok a szagtól. Akkor mondta, hogy leszokik és azt hitte ha stikába dohányzik én nem érzem meg. Persze mindig megéreztem. Szüleimnél pont ez van anyu mindig veszekszik mert apám azt hiszi át tudja verni és rágyújt. Mondtam a férjemnek (akkor még persze csak a barátom volt), hogy én így nem akarok élni, nem akarom átveszekedni az életemet. Szerettem így vele maradtam és úgy döntöttem, hogy igen ő dohányos de vele maradok akkor is, eljegyzett stb. A legénybúcsún annyit cigizet, hogy egyszer csak eldobta, mert már nem volt számára jó érzés és azóta se gyújtott rá. Szóval úgy döntött ő maga hogy leszokik, én nem tudtam leszoktatni. Ezért csak azt tudom javasolni hogy vagy fogadd el úgy ahogy van, vagy szakíts vele. Hogy nem fog a te kedvedért leszokni az biztos. Csak akkor tud leszokni, ha ő le akar szokni.
2011. aug. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Bocs látom te vagy a dohányos. Nos ha fontos neki a most már kialakult kapocs akkor meg fog békélni, de ne hidd, hogy örülni fog. Továbbra is zavarja majd, csak nem szól.
2011. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Bár én dohányzom, de megpróbálom nem dohányos nézőpontjából nézni: ha igazán megfogna valami az illetőben, nem hiszem, hogy zavarna. Ha meg nem fogna meg annyira, akkor ilyen alapon bármibe beleköthetnék.
2011. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Zavarna, nekem kiábrándító. Amúgy nem hiszem hogy 3 hónap alatt ne derülne ki, az én orrom olyan mint egy tűzjelző..

Az ilyennel nem is szívesen csókolóznék.

2011. aug. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!