Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért ilyen idióta bunkó az anyám?

Mért ilyen idióta bunkó az anyám?

Figyelt kérdés
Elegem van.Állandóan cigizik még bennt a lakásba is.Engem meg ahogy kilépek a szobából megcsap az az iszonyatosan büdös bagó szag.Már többször mondtam neki hogy légyszi az ablakon cigizz de azt mondta hogy én ne mondjam meg neki mit csináljon.Most én köteles vagyok elszagolni a cigizését?? Elgem van minden ruhám a hajam a cuccaim minden tiszta cigiszagú.Már törölközővel a fejemen megyek nézha ki a szobából mert nem szeretném hogymégjobban beleivódjon a hajamba.Mit csináljak???????
2011. aug. 9. 14:58
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
28%
Akaszd föl magad, jobbat nem tudok javasolni. Az, aki idióta bunkónak nevezi a saját anyját ilyen miatt, az nem érdemel mást.
2011. aug. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
65%
nyisd ki az ablakot és az ajtót,
2011. aug. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
2%
Esetleg ha neha kinyitnad az ajtot vagy az ablakot szelloztetni mindjart nem lenne cigi szag..
2011. aug. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 Hailey13 ***** válasza:
0%

nem vészes:D mondjuk nevelőfaterom cigizik, az idegesít, anyám meg folyton rászól, akkor elteszi, akkor meg az zavar mert olyan mintha a muter lenne az úr a háznál:D az meg olyan papucs-dolog:D

néhány haveromnál meg kifejezetten szeretem szagolgatni, sőt néha (rendszertelenül) félévente egy-egy slukk nekem is bennevan. csak úgy a hangulat hevében.

ettől még nem kell lehordani az anyukád..:D

mondjuk kíváncsi vagyok hallott-e már passzív dohányzásról.

ha nagyon zavar, csukd be a szobád ajtaját, és nyisd ki az ablakodat. vagy menj el otthonról egy haverhoz.

azt már ajánlani se merem hogy hozd fel, hogy szokjon le:D

2011. aug. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
álladóan nyitva van de mindenbe belissza magát a szag....Természetesen amikor kimegyek beszélgetni vele pont a pofámba jön a füst olyankor azt mondja hogy menjek félre ha nem tetszik...hát kössz"-.-
2011. aug. 9. 15:05
 6/43 anonim ***** válasza:
9%

kicsit erősenj fogalmazott az első válaszoló, de alapjában megfogta a lényeget...

kedves kérdező!

elhiszem, hogy zavar a füst, a szag, de egyelőre az édesanyád édesanyád, és viselkedjen bármilyen módon, tegyen neked bármi nemtetszőt, megilleti némi tisztelet.

ha nem hajlandó változtatni a szokásán, akkor bizony el kell viselned.

majd ha elég nagy leszel, akkor elköltözhetsz, de addig a kérésen kívül mást nem tehetsz.

(egyébként szerintem is helyesebb lenne, ha édesanyád keresne a dohányzásra egy olyan helyet, ahol a legkevésbé zavar mást, de ez akkor is az ő dolga)

2011. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Hát nem egészen az ő dolga mivel én is köteles vagyok szagolni mert itt élek és zavar.Aért mert ő a szülő nekem muszáj nap mint nap szagolni?Hiába csukom be az ajtót,ha kimegyek pisilni vagy kajálni akkor is cigizik.ÁLLANDÓAN asszem napi 2 dobozzal szív mert hármat szoktak csinálni és apu csak egyet szív el
2011. aug. 9. 15:09
 8/43 anonim ***** válasza:
17%
akármilyen anyukád nem beszélhetsz így Róla,ahol laksz az az ő háza és tanulj meg együtt élni a szabályaival,amúgy szellőztess sokat és próbálj vele normálisan beszélni!!!Talán akkor lehet vele tovább lépni,de míg ilyen ellenséges vagy......
2011. aug. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
58%
Nyugi,hamar beledöglik.
2011. aug. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
59%

"Aért mert ő a szülő nekem muszáj nap mint nap szagolni?"

igen.

alapvetően nem azért, mert ő az édesanyád, hanem azért, mert még fiatal vagy, nincs önálló kereseted, nem tudsz tőle elköltözni.

egyelőre az "ő kenyerét" eszed, így a játékszabályokat is ő szabja meg.

szerintem vele is hasonló hangnemben beszélsz, ahogy itt megnyilatkozol és akkor ne is nagyon csodálkozz azon, ha viszonylag kevésbé fogékony a kifogásaidra, még akkor sem, ha van némi igazad.

2011. aug. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!