Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért ilyen idióta bunkó az anyám?

Mért ilyen idióta bunkó az anyám?

Figyelt kérdés
Elegem van.Állandóan cigizik még bennt a lakásba is.Engem meg ahogy kilépek a szobából megcsap az az iszonyatosan büdös bagó szag.Már többször mondtam neki hogy légyszi az ablakon cigizz de azt mondta hogy én ne mondjam meg neki mit csináljon.Most én köteles vagyok elszagolni a cigizését?? Elgem van minden ruhám a hajam a cuccaim minden tiszta cigiszagú.Már törölközővel a fejemen megyek nézha ki a szobából mert nem szeretném hogymégjobban beleivódjon a hajamba.Mit csináljak???????
2011. aug. 9. 14:58
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
Én normálisan szoktam vle beszélni de asszem ma telt be nálam.Mindig mindenhol megkérdezik hogy cigizek meg mért van ilyen büdös cigi szagod... Lehet hogy Ti eltudjátok viselni de én nem
2011. aug. 9. 15:13
 12/43 anonim ***** válasza:
62%
Ne aggódj, ez a sok konzervatív marha véleménye nem fontos. Ezeknek olyan a gyereke hogy amint lehet elköltözik otthonról és rájuk se nyit többet. A legegyszerűbb azt kiabálni hogy amíg az én házamba laksz az van amit én mondok. Nyomorék az összes :)
2011. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező, a háborgásodat nagyon megértem, de ahogy az anyukádat nevezed (bunkó idióta) azt a részét nagyon nem.


Nekem apósom erős dohányos, és 2 évig nála laktunk, amig építkeztünk. Én pedig hányós és fejfájós vagyok, szinte napi szinten migrénem volt a dohányfüsttől... Pedig apósom csak a saját szobájában és az erkélyen dohányzott, de a kib.szott kulcslyukon is bejöntt a füst, és reggel öklendezve ébredtem... Mégse volt jogom szólni, mégis az ő lakása volt. És ennek ellenére sosem beszélnék róla úgy,hogy bunkó idióta.

2011. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
én eleve utálom ha valaki a házban autóban cigizik, mert kib.szot büdös. Ha haza megyek és anyám rá gyújt mellettem akkor szólok neki, hogy mellettem ne nagyon csinálja.
2011. aug. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
15%
wohoho 2 perc alatt 0 % látszik mennyire a szívébe tapostam egyesknek :DDDDDDDDDD
2011. aug. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
hát én beszarok.xD Kiszerettem volna menni a hajlakkomért a fürdőbe és a fürdő közvetlen anyuék szobája mellett van és mit látok,:DxD Kezébe egy cigit.:D És most még törölköző sincs a szobába hogy kitudjak menni.....
2011. aug. 9. 15:26
 17/43 anonim ***** válasza:
26%

"...a sok konzervatív marha véleménye nem fontos. Ezeknek olyan a gyereke hogy amint lehet elköltözik otthonról és rájuk se nyit többet..."

hmmm... a gyerekeimnek nem egészen ez a véleménye :)

2011. aug. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádról ne beszélj így, de lényegében igazad van. Válaszolók többsége gondoljon bele, ha a kérdező kisbaba lenne, mindenki ki lenne akadva, hogy az anyja, hogy lehet ilyen elborult,hogy mellette dohányzik.Most teljesen mindegy, hogy pici vagy nagyobb, akkor is a gyereke egészségét kockáztatja. Szerintem beszéld meg vele, hogy ő is jobban érezné magát, ha kimenne rágyújtani, lehet kevesebbet szívna, addig ő is levegőn lenne, és jó illat lenne a házban.
2011. aug. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
áááá hát még az ablakon se hajlandóm kihajolni nemhogy kimenni....
2011. aug. 9. 15:43
 20/43 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen meg tudlak érteni én is ilyen cipőben járok, de van egy tökéletes ötletem! csinálj te is olyan szagot amit nem tud elviselni nálunk a füstölő ilyen.

Jah és lenne egy üzenetem minden hasonló szülőnek: nem muszáj gyereket csinálni ha sz*vrba veszed az életét...

2011. aug. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!