Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egészséges egy 7 éves fiúval...

Egészséges egy 7 éves fiúval meztelenül egy ágyban aludni?

Figyelt kérdés

Aupair vagyok egy elvált apukánál.

A nagyobb fia velünk lakik, a kisebb, 7 éves az anyjával él, de gyakran alszik itt.

Ilyenkor az apukáékkal alszik egy franciaágyon ahol a pasi és a mostani barátnője is meztelen és általában a nőhöz bújva fekszik.

Sőt, a nő meztelenül mászkál, fürdik a fiú előtt, ruha nélkül birkózik vele, a kisfiú simán markolássza a melleit a nőnek.


Nem ítélem el őket, nyitott gondolkodású vagyok, de én biztos nem csinálnám ezt.

Az jutott eszembe egy előbbi kérdés kapcsán, ez vajon nincs valamilyen hatással a fiú fejlődésére a későbbiekben?


2011. aug. 9. 22:50
1 2 3 4
 21/34 napietus ***** válasza:
51%
ja, lehet hogy később problémái lesznek emiatt a nőkkel való kapcsolatában, nem fog tudni könnyen kialakítani párkapcsolatot. vagy, ha más nem, ráragad ez a "nyílt" szemlélet, amit kevés nő tolerál.
2011. aug. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
86%
Ezek betegek xD
2011. aug. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
17%

Nekünk is elég nyitott gondolkodású a családunk... jó nem ennyire de simán mászkálunk meztelenül egymás előtt ilyesmi, és mégsem lettem pedofil erőszakos állat :O

16/F

2011. aug. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
90%

"Nekünk is elég nyitott gondolkodású a családunk... jó nem ennyire de simán mászkálunk meztelenül egymás előtt ilyesmi, és mégsem lettem pedofil erőszakos állat :O

16/F" egy dolog a meztelenül mászkálás a családtagok előtt, de azért az, hogy egy vadidegen, vagyis a bébiszitter előtt apuci anyuci melleit harapdálja, a 7 éves gyerek meg ugyanezt csinálja a mostoha-anyuval az beteges

2011. aug. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
16%

tegnap 22:54


Te mekkora egy barom állat vagy!!!!

2011. aug. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
24%

Kedves bébi-sintér!

JÓL FIGYELJÉL!


"...a nő meztelenül mászkál, fürdik a fiú előtt, ruha nélkül birkózik vele, a kisfiú simán markolássza a melleit a nőnek.

Nem ítélem el őket, nyitott gondolkodású vagyok... "



Te már egy nagykorú perverz nő vagy,

aki szintén részt vesz ebben a beteges pedo*fil játszadozásban!!


A gondolkodásod lehet, hogy nyitott,

de a börtön, az majd csukott(!) lesz mögötted,

amint nyilvánosságra kerül a dolog!!!


Majd amikor a kis srác pl. megakarja fogdosni a tanárnőjét azzal,

hogy ezt otthon is így szokták.


A pedofí*lia NEM ÉVÜL EL!!


Lehet, hogy csak évek múlva, de te is mész majd a börtönbe,

csoportosan elkövetett, megrontásban való közreműködőként!!


(Avagy, még most melegében, a hatósághoz fordulsz! Te döntesz.)

2011. aug. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nyitottság valóban meghökkentő, és talán nem is normális, legalábbis a naturalizmus ilyen fokú értelmezése biztosan nem az. De, ez nem pedofília!!! A pedofília a serdületlen gyermek iránti szexuális vonzódást jelenti. Itt nemigen szexuális jellegű vonzódásról van szó, hiszen a gyermeket senki nem akarta sem közösülésre, sem fajtalankodásra rávenni. Az más kategória. Sajnos vannak gyerekek, akiknek azt is át kellett élniük. Az okoz inkább igazi lelki sérülést. Itt nem erről van szó, bár valóban túlzottnak tűnik az egész dolog.
2011. aug. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
"ja, lehet hogy később problémái lesznek emiatt a nőkkel való kapcsolatában, nem fog tudni könnyen kialakítani párkapcsolatot. vagy, ha más nem, ráragad ez a "nyílt" szemlélet, amit kevés nő tolerál." Nem tudok Veled egyetérteni, szerintem nem lesznek problémái a párkapcsolat kialakításában, legfeljebb a hosszútávú kapcsolatok fenntartásában. Ez a gyerek egyáltalán nem lesz gátlásos, nem fog szorongani. A kérdező leírásából egyértelműen látszik, hogy a gyermeknek ez nem negatív élmény, hanem játék. Ettől függetlenül persze szerintem is marhaság ez a nyitottság. De a párkapcsolatok kialakításában inkább azoknak vannak nehézségeik, akiket túl prűden neveltek. Hidd el, én tudom! Én egy nagyon vallásos családban nőttem fel, szinte fanatikus prűdség uralkodott a családban. Nekem még az is kínszenvedés volt egy ártatlan ismerkedésnél, ami másnak szürke hétköznapi rutin.
2011. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
32%

Lehet hogy egy barom vagyok hogy szerintem nem gond a meztelenkedés, de legalább nem egy depressziós hülye barom a családom mint a felháborodott kommentelőknek...

Ha tudnátok értelmezni 3 kib.aszott mondatot akkor értelmet nyerhetne abba a paraszt fejetekben a mondandóm. Remélem hogy ez a sok prűd köcsög, majd rájön hogy kár a gyerekek elől minden szexualitást eltakarni, mert azokból lesznek a beteg szorongó emberek akik nem tudnak egy párkapcsolatot kialakítani soha életükben... Remélem a ti gyerekeitek ilyenek is ilyenek lesznek... És foglalkozzatok a saját életetekkel ne a másokéval. Ezért tart itt a társadalom ahol, mert mindig a HÜLYÉK OKOSKODNAK! Aki meg értelmes, nem meri kinyitni a száját.


Csácsá háborgó prűd népség! Öröm volt veletek társalogni! :) :)

2011. aug. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
93%
A meztelenül mászkálással, fürdéssel, stb. semmi gond sincs, de az egy ágyban való alvás az már gond. A probléma szerintem sokkal inkább ott van. A mostohamama melleinek markolászása sem normális szerintem, de az egy ágyban való alvás már a pedofília határát súrolja.
2011. aug. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!