Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egészséges egy 7 éves fiúval...

Egészséges egy 7 éves fiúval meztelenül egy ágyban aludni?

Figyelt kérdés

Aupair vagyok egy elvált apukánál.

A nagyobb fia velünk lakik, a kisebb, 7 éves az anyjával él, de gyakran alszik itt.

Ilyenkor az apukáékkal alszik egy franciaágyon ahol a pasi és a mostani barátnője is meztelen és általában a nőhöz bújva fekszik.

Sőt, a nő meztelenül mászkál, fürdik a fiú előtt, ruha nélkül birkózik vele, a kisfiú simán markolássza a melleit a nőnek.


Nem ítélem el őket, nyitott gondolkodású vagyok, de én biztos nem csinálnám ezt.

Az jutott eszembe egy előbbi kérdés kapcsán, ez vajon nincs valamilyen hatással a fiú fejlődésére a későbbiekben?


2011. aug. 9. 22:50
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
58%

16:19-es


Kedves "prűd köcsög"!

(Csak, hogy a te szavaiddal és a te szinteden válaszoljak.)


Te nem tudod értelmezni a mondatokat!!


Figyu: lasssaan íííírom, hogy megééértseeed :


"ruha nélkül birkózik vele, a kisfiú simán markolássza a melleit a nőnek" !!!!!!!

2011. aug. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy prűdség az, hogy megütközünk ezen a viselkedésen.

Amit művelnek néha még nekem is sok.

Tegnap épp, hogy nem kezdtek el szexelni előttem.

Ajánlgatta a pasi a nőnek, hogy ugyan kezdje már el szopni a farkát miközben én épp ott voltam a szobában.

Na erre már azt mondtam, várjanak már 10 percet míg befejezem a dolgom, aztán felőlem csinálnak amit akarnak...

Szóval szerintem ez már túlzás.

2011. aug. 12. 10:33
 33/34 anonim ***** válasza:
81%

már ne is haragudj, de te ezt eltűröd, ez nem csak a 7 éves gyerek szexuális zaklatása, hanem a tiéd is


keress új munkát és jelentsd a hatóságoknak, amit tapasztaltál!

2011. aug. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
58%

"Aupair vagyok egy elvált apukánál "


Meg a tettestársuk !!

Meg a szexjátékszerük !!

2011. aug. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!