Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egészséges egy 7 éves fiúval...

Egészséges egy 7 éves fiúval meztelenül egy ágyban aludni?

Figyelt kérdés

Aupair vagyok egy elvált apukánál.

A nagyobb fia velünk lakik, a kisebb, 7 éves az anyjával él, de gyakran alszik itt.

Ilyenkor az apukáékkal alszik egy franciaágyon ahol a pasi és a mostani barátnője is meztelen és általában a nőhöz bújva fekszik.

Sőt, a nő meztelenül mászkál, fürdik a fiú előtt, ruha nélkül birkózik vele, a kisfiú simán markolássza a melleit a nőnek.


Nem ítélem el őket, nyitott gondolkodású vagyok, de én biztos nem csinálnám ezt.

Az jutott eszembe egy előbbi kérdés kapcsán, ez vajon nincs valamilyen hatással a fiú fejlődésére a későbbiekben?


2011. aug. 9. 22:50
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
38%

"Ez a fajta nem szokta kérdezni a csajt, hogy akarod-e bébi, hanem dug majd akkor is, ha a nő tiltakozik. Bravó!"

Ugy nézem a magyar nők nem igen tiltakoznak egy kamatyolás ellen... Szerintem nézz körül mielőtt beszólsz... Azt ne mondjátok, hogy egy kisgyerek látja meztelenül a szüleit (normál körülmények között, pl. fürdésnél) abból egy pedofil, szadista megerőszakolós utána a nőket meggyilkoló férfi lesz?! XXI. században vagyunk, és az élet apró örömeinek kell örülni pl annak hogy MÉG nem füveznek a gyerekeink az ovódába, mert eljön szerintem az az idő is... Sajnos...


32/F

2011. aug. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
91%

22:54 és a te melleidet is markolássza a fiad?

Ha ez szerinted annyira normális dolog....

2011. aug. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 napietus ***** válasza:
22%
nem normális dolog, biztos vagyok benne, hogy nem is egészséges. a fiú anyukája helyében a gyámügyhöz fordulnék.
2011. aug. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk én nem is tudnám ennyire lazán kezelni ezt a helyzetet, mint te. Pl. nagyban beszélgetek az apukával valamiről, erre hipp-hopp elkezdi a csaja mellét rágcsálni! :D Durva!
2011. aug. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim válasza:
100%
Nem tudom, kockázatos, az biztos.
2011. aug. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
54%

22:54 -es vagyok. Mondtam hogy természetesen mi NEM így viselkedünk a fiaink előtt, de ha látja anyut, vagy aput meztelenül abból mi baj lehet? Normális családi körülményekre gondoltam.

Ebben a világban inkább a lányaitokat féltsétek, ne a fiúkat... A fiúkat nem olyan könnyű bajba keverni mint egy lányt.


Bírom mikor mindenki mindenen háborog, mint a tenger. Mutasson nekem valaki egy tökéletes családot. Mindenki mást lát jónak a gyerek nevelésben IS illetve minden másban. Magyar ember = MINDIG MÁSOKKAL VAN ELFOGLALVA, ahelyett hogy a saját kis életüket terelgetnék. Itt kéne először rendet tenni, néhány embernek, és nem mások életét szóvá tenni.


(Gondoljatok amit akartok, én sem szponzorálom a kérdező által leírt dolgokat...)

2011. aug. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
29%

Nézd!

Simán pedo*fil a nő !

Sajnos rengeteg ilyen nő van de "elnézik" nekik!!!

(Bezzeg, ha az apuka bírkózna a kislányával!!)


Amúgy te meg bűnrészes vagy.

Fiatal lány létedre biztosan izgató, hogy előtted basz*nak és álló farokkal rohangálnak...

De ha egy kívülálló feljelenti a családot megrontásért, te is mész velük a sittre!!!


Na csá!

2011. aug. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
81%
Pff... Atya-gatya! Hát...hát... ehhez nem is tudok mit hozzáfűzni! Elmebetegek!
2011. aug. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
57%

"Egy fiúnak mi baja lenne belőle? Maximum megdugja majd a fél megyét 10 év múlva... Ha kislányról lenne szó akkor más lenne a véleményem... Persze azért mi sem igy viselkedünk a fiaink előtt, de a meztelenkedésből semmi baj nincs szerintem, az én szüleim is meztelenül mászkáltak mondjuk fürdés előtt. És semmi bajom nem lett. :)


29/N"


ekkora barom idiótát mint te, mintha csak a kislányokat nyomoríthatná meg egy életre egy pedofil, a fiúkat nem, ugye?

2011. aug. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
38%
amúgy meg kérdező, te is beteges vagy és remélem, hogy csak kamu ez a szar kérdés
2011. aug. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!