Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van még jövője a...

Szerintetek van még jövője a kapcsolatunknak? (rövid)

Figyelt kérdés
nem akarom az egész sztorit elmesélni, de az a lényeg, hogy 20 éves vagyok, 4 éve együtt vagyok a párommal, de valahogy úgy érzem, hogy nem szeret eléggé. szeret, de nem hiszem, hogy szerelmes, bár ő még azt mondja. én sem érzem azt a nagy szerelmet amit szeretnék, csak nagyon jó vele minden, és egy nagyon tiszteletreméltó ember. de valahogy néha többet kívánok. Olyan szerelmet ami tényleg olyan "felhők feletti" Értitek mire gondolok?
2011. aug. 10. 14:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, én csak a magam példáját tudom mondani.

Én is úgy voltam, mint Te, langyos semmilyen kapcsolatban.

Aztán jött valaki, akibe halálosan beleszerettem.

Aki volt már szerelmes, az tudja, hogy milyen ez.

Olyan szerelmes voltam, hogy a világot meg tudtam volna váltani. Úgy kivirultam, megszépültem, megtáltosodtam, hogy csak csoda.

Vége lett!

Hát, úgy szenvedtem, olyan mélységesen, mint amennyire előtte szerettem. Majdnem belehaltam.

Ezek a nagy érzelmek szinte mindig együtt járnak.

Ha nagyon szeretsz, akkor nagyon nagy a kockázat, hogy őrült módon tud fájni, ha vége lesz.

De mégsem bánom, hogy így történt, mert az óta a szerelem óta tudom, hogy milyen igazán SZERETNI valakit.

De, mondom, rajtad áll, hogy mit választasz.

2011. aug. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm mégegyszer. nagy dilemma. megelégedjek-e ezzel a helyztette.(ami egyáltalán nem rossz) vagy pedig keressek egy jobbat (ami nem biztos, hogy sikerül) és utána talán egész életemben olyat keresni mint Ő?...
2011. aug. 10. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!