Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy anyósom mindenfé...

Normális hogy anyósom mindenféle sorozatból szedett neveken hívatja magát?

Figyelt kérdés
Évekig volt "Pamela",majd "Trini",aztán "Szieló",most éppen "Ejsan".Szól hogy így szólítsuk,ő mától ez meg ez,és megköveteli a családtól,a saját anyjától,testvéreitől,barátnőitől hogy így szólítsák.Mi a férjemmel nem hívjuk így,de mát többször követelte,hogy márpedig megmondta,hogy most így kell őt hívni,és ezt tartsuk tiszteletben.Szerintem nem normális,nem 100-as.
2011. aug. 10. 16:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/101 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a nagyanyám hasonló csak ő meg a Nóta Tvbe van, belebolondulva ő meg azt nézi egész nap és azt képzeli, hogy őt látják meg hallják. Meg befúrnak a falán meg tőle veszik, az áramot stb. Meg akarják ölni, akik a tvbe vannak. Mióta a papa meghalt ilyen. Na meg nem beszél szinte senkivel csak velünk. Minden másba tiszta csak ebben nem. Na de a nagyanyám 83 éves.
2011. aug. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/101 anonim ***** válasza:
83%

Hát ez nagyon nagy. xD

Jót röhögtem ezen. :D

2011. aug. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/101 anonim ***** válasza:
80%
kemény identitás zavara van a mamának. én nem hiszem hogy belemennék ebbe a játékba hogy minden héten más néven szólítsam, biztosan nem is jutna eszembe mi épp az aktuális. szerintem ez nagyon beteges dolog.
2011. aug. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/101 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem egyedül érzi magát, és teljesen beleéli magát a történésekbe. Ha csak tőletek kéri, bár szerintem az is gáz, még elnézhetitek, de mi lesz, ha hivatalos helyen is eljátssza később.
2011. aug. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/101 A kérdező kommentje:
Erzsébet egyébként.Csak az a gáz,hogy múlt héten az egyik bankban,ahol bankkártyát igényelt,ott is mondta hogy legalább a kártyára írják rá neki,hogy "Ejsan",a lánykori neve után.Órákig győzködték hogy ilyet nem lehet.58 éves,könyörgöm,mi lesz vele később?
2011. aug. 10. 16:59
 26/101 anonim ***** válasza:
79%

Ha szappanoperát szereti,adj neki! Te meg hivasd magad máshogy, add be neki,hogy van gyereked egy másik fasziról és párod halálosan bele van zúgva valakibe aki a főnököd szobatárásnak az unokatestvére,mellesleg ismeri Bruce Lee-t.

Időközben a férjed eltünt lánya is feltűnt,aki látni akarja a nagyanyját.

2011. aug. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/101 A kérdező kommentje:
Eddig még csak a szoros családban kérte,de pár éve már a barátnőktől,közeli ismerősöktől is.Most meg ez a bankos ügy...
2011. aug. 10. 17:01
 28/101 anonim ***** válasza:
86%
hát igen ez így nagyobb baj, mertha veletek meg a szomszéd öregasszonnyal vagy a barátnőivel elbohóckodik ezen az egy dolog, nade hivatalos ügyekben? szerintem tényleg zavar van a fejében... figyeljetek rá amíg "csak" ezt csinálja, ki tudja mi lesz később
2011. aug. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/101 anonim ***** válasza:
70%
Örülj, hogy csak ennyi a gondod vele. Nem pl. egy alkoholista őrült, vagy szerencsejátékfüggő.
2011. aug. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/101 A kérdező kommentje:
Sajnos már az egyik orvos is szóvá tette,igaz most még viccesen,hogy figyeljünk oda rá,mert "Maribelnek"mutatkozott be többször is,amíg 3 hétig kórházban volt a reumán.
2011. aug. 10. 17:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!