Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy anyósom mindenfé...

Normális hogy anyósom mindenféle sorozatból szedett neveken hívatja magát?

Figyelt kérdés
Évekig volt "Pamela",majd "Trini",aztán "Szieló",most éppen "Ejsan".Szól hogy így szólítsuk,ő mától ez meg ez,és megköveteli a családtól,a saját anyjától,testvéreitől,barátnőitől hogy így szólítsák.Mi a férjemmel nem hívjuk így,de mát többször követelte,hogy márpedig megmondta,hogy most így kell őt hívni,és ezt tartsuk tiszteletben.Szerintem nem normális,nem 100-as.
2011. aug. 10. 16:32
 81/101 anonim ***** válasza:
82%
Ha majd Dr Csontnak kezdi neveztetni magát, akkor meneküljetek.
2011. aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/101 A kérdező kommentje:
Bizony,lehet hogy hihetetlen,de a kórházban és a szakrendelőben NEM foglalkoznak ezzel,mert hogy nincs más tünete,és ennyivel lerendezik,hogy szereti a sorozatokat.Ezért gondoltuk,hogy magán orvoshoz kellenne vinnünk.
2011. aug. 10. 18:17
 83/101 anonim ***** válasza:
72%
Hűha, ilyenről még nem hallottam. Én simán hívnám a normális nevén, akármit szól. Ha kijavít, mosolygok egyet, és legközelebb megint a nevén hívom. Nem venném figyelembe a hülyeségeit.
2011. aug. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/101 anonim ***** válasza:
59%

Én is elgondolkoztam hogy vajon igaz e és van rá esély hogy sajnos az, mivel Magyarországon amíg nem közveszélyes amit művel addig nem kezdenek semmit a mentálisbetegekkel... Talán magánorvos de akkor mélyen a zsebetekbe kell nyúlni és ő is max beutaltatja pszichiátriára.

Ha visszamentek a saját dokijához minden képpen meseljetek neki a kocsis trükkről mert az már nagyon komoly volt.

2011. aug. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/101 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez a kezdődő alzheimerkor tünete lehet... épp, ez rajta is volt a zárójelentésén, szerintem ez már csak rosszabb lesz. legyetek vele megértőek, egy magánorvost keressetek fel mindenkép
2011. aug. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/101 A kérdező kommentje:
Aki azt írta,hogy hazudok,mert hogy az a Bahar szereplő már meghalt a filmben,annak írnám,hogy anyósom független attól hogy meghalt e a szereplő vagy sem,attól még úgy hívatja magát,vagy úgy nevez el valakit,mert tetszik neki a karakter,tetszik neki a szereplő."Épril" pld évekig volt a Dallasból,nem érdekelte hogy a vége felé meghalt,ú akkor is még pár évig Épril volt.Akkor még nem is ismertem,mert ez valahogy a 90-es évek elején volt.Egyébként talán a Dallas-al kezdődött neki ez a sorozatfüggősége,talán,de nem emlékszik pontosan a férjem rá.
2011. aug. 10. 18:30
 87/101 A kérdező kommentje:
Pld attól is függ nála,hogy éppen meddig "használ"egy nevet,hogy mondjuk ez elején szimpatikus neki a szereplő,akkor elkezdi azt a nevet használni,aztán ha valami számára nem szimpatikus dolgot tesz,akkor már változtat is.Így ha úgy tetszik neki,akkor hónapokig,ha úgy,akkor hetekig,vagy csak napokig használ egy nevet.Imád a sorozatokról beszélni,mesélni,teljesen kitárgyalni,mi volt benne,ki mit csinált,milyen volt a szereplő haja,ruhája,a berendezés,az élete a sorozatokról szól.Mindent attól tesz függővé,a boltba menést,takarítást,mindent,hogy a kedvenc sorozatait mindig meg tudja nézni,füzetbe van írva,melyik mikor kezdődik.
2011. aug. 10. 18:45
 88/101 anonim ***** válasza:
34%
Tessék... Éljen a média!
2011. aug. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/101 A kérdező kommentje:
Ja,azt még nem írtam,hogy le van százalékolva,46 éves kora óta nem dolgozik,többféle betegséggel,műtötték is sokszor gerincre,gyomorra,lábával is,és még van ez a kezdődő alcheimer-kórja is.
2011. aug. 10. 19:02
 90/101 anonim ***** válasza:
58%
Ez eszméletlen. Ne haragudj kérdező, tudom, hogy ez komoly dolog, de szereztél nekem egy kis mosolygós pár percet.
2011. aug. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!