Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámnak titkos kapcsolata...

Anyámnak titkos kapcsolata van. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen viselem, hogy asszisztálnom kell a titoktartasban anyámnak, akinek 13 éve titkos kapcsolata van egy nős férfivel. Gyereke is van, aki mar épp felnőtt, egyetemen most végzett, de a kapcsolat elején még általános iskolás volt. A férfi hét közben anyám lakásásban lakik, kiszolgáltatjak magát, a telefont nem veszi fel, ajtót nem nyit, tulajdonképpen lopva él ott, tilos masoknak beszélnem a kapcsolatról, stb... a feleség hulyének van kikiáltva, aki elől idegbetegsége miatt bujkálni kell, ehhez kérik az asszisztenciámat, és hogy hallgassak. Ez az én értékrendemmel ellenkezik, én nagyon is egyetérzek a becsapott családdal. (A gyerekkel sosem talalkoztunk, a ferfi se a mi csaladunk tagjaival, a vilag elott nem publikus, nem felvallat kapcsolat ez, csak otthon vannak egyutt, el nem jarnak, nehogy lassa okiet egyutt valaki, stb...) Én mar 5 eve nem lakom anyuval egyutt, 34 éves vagyok, de nagyon, nagyon feszít ez a helyzet.
2011. aug. 10. 21:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

Amit én tennék,azzal nem szoktam népszerű lenni.Beszélnék a feleséggel,joga van tudni,hogy mit művel a drágalátos férje.Hasonló esetben valószínű te is tudni akarnád,ha folyamatosan megaláznak,és az arcodba hazudnak.

Az én értékrendem a tiedhez hasonló,nem tudnék falazni,még a saját anyámnak sem.

2011. aug. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

szerintem ez a saját magánügye, törődj a saját dolgoddal

egyébként pedig gondolj arra, hogy anyádnak ez jó, akkor neked miért nem?

gondolj arra, hogyha az anyád szeretője nem anyádat kurná, keresne mást, mivel a férfi kapcsolata már rég rossz.

2011. aug. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nagyon gáz! Sajnos nem tudsz tenni ellene semmit. Ez az Anyukád élete !
2011. aug. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
a férfi kapcsolata már rég rossz a feleségével *
2011. aug. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

"szerintem ez a saját magánügye, törődj a saját dolgoddal "


Sajnos az ÉN dolgom az, hogy igazat mondok-e vagy sem, titkolozok-e vagy sem... és jelen helayzetben nem mondhatok igazat... Az en maganugyem a legkemenyebben, hogy mi tortenik a csaladomban...

2011. aug. 10. 21:20
 6/21 anonim ***** válasza:

mond el a csajnak:S

igen,lehet hogy ezért vállalnod kell egy vitát anyuddal,de az a nő egy hazug életben él!szerencsétlent csalja a férje már vagy 13 éve.Max szerintem az történik,hogy elválnak.és a feleség is kereshet végre valakit magának,és a pasi is felvállalhatja a kapcsolatot anyukáddal...és különben is,anyukád nem kötelezhet arra,hogy te hazudozz,és fedezd őket...

2011. aug. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképp beszélj anyuddal.neked milyen érzés,hogy így átb*sszák szegény agyát?
2011. aug. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

kérdezd meg anyudat h ilyen életre vágyik-e, szembesíts vele!

ez megalázó anyukád számára, szerintem,legalább is én annak élném meg

2011. aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
13 év az nagyon hosszú idő. Egyébként nem is értem, minek kell még most is tartania a feleségével a házas kapcsolatot, ha a fia felnőtt férfi, hét közben nem is él ott és a nő idegbeteg, ez nekem egyáltalán nem logikus...
2011. aug. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

" A nők java része riba*c!

Mit kell ezen ragozni??"



A pasik java része meg himringyó. Most mit kell ezen ragozni. A kérdező anyja nem kefélheti meg saját magát! Kell hozzá az a félrelépő férjecske is. És a kérdező anyja nem él házasságban! A pasi a nagyobb himringyó szerintem.


Bocs az OFF-ért, de ez a válasz ezt hozta ki belőlem.



Kérdező, amúgy szerintem semmi közöd hozzá. Ha anyukádnak ez jön be, hát had örüljön akkor. Nem tudhatod, hogy a pasinak mi van otthon. Mikor anyósom már haldoklott, apósom is félrement. És bár anyósom betegségét nem tudta csak a szűk család, mi megértettük a dolgot, mikor később kiderült. Javaslom, hogy ne szólj bele. Persze édesanyádnak elmondhatod a magánvéleményed, de alapvetően úgysem tudsz mi csinálni.

2011. aug. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!