Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámnak titkos kapcsolata...

Anyámnak titkos kapcsolata van. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen viselem, hogy asszisztálnom kell a titoktartasban anyámnak, akinek 13 éve titkos kapcsolata van egy nős férfivel. Gyereke is van, aki mar épp felnőtt, egyetemen most végzett, de a kapcsolat elején még általános iskolás volt. A férfi hét közben anyám lakásásban lakik, kiszolgáltatjak magát, a telefont nem veszi fel, ajtót nem nyit, tulajdonképpen lopva él ott, tilos masoknak beszélnem a kapcsolatról, stb... a feleség hulyének van kikiáltva, aki elől idegbetegsége miatt bujkálni kell, ehhez kérik az asszisztenciámat, és hogy hallgassak. Ez az én értékrendemmel ellenkezik, én nagyon is egyetérzek a becsapott családdal. (A gyerekkel sosem talalkoztunk, a ferfi se a mi csaladunk tagjaival, a vilag elott nem publikus, nem felvallat kapcsolat ez, csak otthon vannak egyutt, el nem jarnak, nehogy lassa okiet egyutt valaki, stb...) Én mar 5 eve nem lakom anyuval egyutt, 34 éves vagyok, de nagyon, nagyon feszít ez a helyzet.
2011. aug. 10. 21:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

08:41

A kérdező anyja, pontosan tudja, hogy "tilosban jár",

hiszen a lakásban rejtegeti a pasit!!


Ja. Az oroszokat meg a spájzban... :)


Amúgy mit háborogsz??

Nehezen viseled el az igazságot?!!


A félrelépő hapsik ezt a félrekeffentyűző nőkkel teszik!

NEM EGYEDÜL !!

2011. aug. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Tegnap 8:40 vagyok. Ami felhúzott az az, hogy egységesen le lett szinte minden nő ribancozva. Ezt kikérem magamnak, és minden nem ribanc nőtársamnak.



Tudod, ami nagyon rossz, az az, hogy egy nő bármit is csinál, mindig megkapja/megkaphatja azt, hogy mekkora ribanc. És csak úgy felelőtlenül odadobva. Mig egy pasi bármit csinál, ő persze soha nem lesz tisztességtelen, sem himringyó. Valahol ez nincs egyensúlyban. Pl. ha szitkozódunk, rögtön jön a qrva anyád, szinte az elsők között. De a qrva apádat, még soha nem hallottam. :))

Kicsit eltértem a témától, és a kérdéshez sincs köze, de ez kissé felháboritott, hogy csak úgy oda lett dobva, hogy " Minden nő ribanc." Szerintem nem.

2011. aug. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

"A kérdező anyja nem kefélheti meg saját magát! Kell hozzá az a félrelépő férjecske is."


Attol tartok, meg csak nem is szexualis alapu a kapcsolat. Hasznalja a haztartast, anyam mos, mosogat rá, ennyi. Van hol laknia (az en lakasomban), amikor Pesten van. Ennyi a tortenet haszna a szamara. Anyu meg nincs egyedul, hazajon hozzá valaki a het 5 napján aludni.

2011. aug. 12. 23:14
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem csinàlnàm ezt a helyedben, megmondanàm az anyudnak kész, csinàlja tovàbb egyedül, keressen egy normàlis kapcsolatot, ha nem akar egyedü élni.Viszont a feleségnek nem szólnék, tegye meg a férj.
2011. szept. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

Anyádat is csalja, a feleségével is kefél ha hétvégén hazamegy.

Én leállítanám nem helyes ez a kettős élet. Tapasztalat, én voltam a feleség a történetben.Szerencsére "időben" kiderült most válunk, mert nem akart változtatni és a megbocsátás sem ment volna. Fiatal vagyok elöttem az élet van két pici gyerekem ők a legfontosabbak.

2011. szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Miért, a feleség barátnője vagy? vagy netán kapcsolatban állsz vele valamilyen módon? én úgy vettem ki hogy nem is ismered személyesen egyáltalán. Akkor hogy jössz te ahhoz hogy belerondítsa anyád életébe? Neki ez a helyzet megfelel, akkor csinálja. Mi vagy te, erkölcscsősz?

Persze, a véleményedet elmondtad, és anyukád is tudja, és tisztában van a helyzettel.


Mellesleg nem is értem kinek nem szabad erről beszélned, hiszen senki illetékes előtt nem kell titkolóznod, nem igaz? Akkor mégis mit kell hazudnod?

2011. szept. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy már felnőtt vagy. Nem kell "falaznod" mivel nem élsz ott. Egyszerűen csak ne törődj az egésszel. Ha elmondanád a feleségnek, akkor te lennél a bűnbak. Vagy ki tudja. Mit érzel a szíved mélyén? Mi lenne a helyes cselekedet?
2011. szept. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

"Nem csinàlnàm ezt a helyedben, megmondanàm az anyudnak kész, csinàlja tovàbb egyedül,"


Megis mit csinaljon egyedul? Most is nelkulem csinalja.

Nem tudom meggyozni, hogy menjenek szét, ha ő ezt a kapcsolatot akarja.

2011. szept. 3. 22:14
 19/21 A kérdező kommentje:

"Én leállítanám"


Hogyan?

2011. szept. 3. 22:14
 20/21 A kérdező kommentje:

"hogy jössz te ahhoz hogy belerondítsa anyád életébe?"


Én ugy gondolom, ő rondít bele az én életembe evvel az életmóddal.

Egyebkent allitolag 25 eve megromlott a hazassag, tehat nincs koztuk kapcsolat, es szerintem anyukammal sincs testi kapcsolat, ezt mar irtam.

2011. szept. 3. 22:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!