Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámnak titkos kapcsolata...

Anyámnak titkos kapcsolata van. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen viselem, hogy asszisztálnom kell a titoktartasban anyámnak, akinek 13 éve titkos kapcsolata van egy nős férfivel. Gyereke is van, aki mar épp felnőtt, egyetemen most végzett, de a kapcsolat elején még általános iskolás volt. A férfi hét közben anyám lakásásban lakik, kiszolgáltatjak magát, a telefont nem veszi fel, ajtót nem nyit, tulajdonképpen lopva él ott, tilos masoknak beszélnem a kapcsolatról, stb... a feleség hulyének van kikiáltva, aki elől idegbetegsége miatt bujkálni kell, ehhez kérik az asszisztenciámat, és hogy hallgassak. Ez az én értékrendemmel ellenkezik, én nagyon is egyetérzek a becsapott családdal. (A gyerekkel sosem talalkoztunk, a ferfi se a mi csaladunk tagjaival, a vilag elott nem publikus, nem felvallat kapcsolat ez, csak otthon vannak egyutt, el nem jarnak, nehogy lassa okiet egyutt valaki, stb...) Én mar 5 eve nem lakom anyuval egyutt, 34 éves vagyok, de nagyon, nagyon feszít ez a helyzet.
2011. aug. 10. 21:08
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

"Mi lenne a helyes cselekedet?"


Nekem nem osztottak itt lapot, ezert csak annyi jut nekem, hogy erzem a helyzet feszultségét. Ez ugy volna normalis kapcsolat, ha bemutatna a ferfi minket a fiának, aki 300 meterre lakik tolunk... ahogy en is ismerem a ferfit, es naponta talalkozom vele.

MAr ott tartok, hogy lehet, megkeresem a fiut, hogy ő hogy birja ezt a helyzetet, hiszen ő is ugyanabban a helyzetben van, amiben én.

Anyámat gyozkodom, de mas meglatasa van, mint nekem.

Ő ezt egy normalis parkapcsolatnak gondolja, es formai dolognak, hogy nem valt el a ferfi.

2011. szept. 3. 22:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!