Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A felségem nővére teljesen...

A felségem nővére teljesen rám van kattanva! Folyamatosan hívogat, sms-eket ír, nem győzöm eltüntetni a dolgokat. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Három éve élek házasságban a feleségemmel.Van köztünk több mint 10 év korkülönbség,ami a nővérét zavarta a családjukból a legjobban. A szülei hamar elfogadtak,amikor az esküvő jött szóba támogattak benne. A nővére folyamatosan zaklatott tulajdonképpen, csak most, kb egy éve csinálja rendszeresen. Ez alatt azt értem, hogy napi 3 sms, azokra nem válaszolok akkor e-mail, vagy hív, de ugye feleslegesen, mert nem veszem fel. Eddig is ezt csinálta, csak ritkán, és akkor azt hittem, csak szimplán jó viszonyt akar fenntartani. Ilyeneket ír sms-ben, hogy én 28 vagyok, nem gondolod hogy korban jobban illenék hozzád, mint az a kis...és akkor szép szavakkal illeti a húgát. Elmagyaráztam neki már nem egyszer, hogy mi van, meg jó lenne ha abbahagyná, mert így nem muri, nem győzöm eltüntetni az sms-eket, e-maileket, véletlenül sem akarok családi viszályt. E-mail címem megváltoztattam, a telefonszámomat a munkám végett nem tudom, de már fogalmam sincs mit csináljak vele...Ti mit tennétek a helyemben? 34/F
2011. aug. 12. 09:16
1 2 3 4 5
 41/42 anonim válasza:
ügyes voltál! :)
2011. dec. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Remélem a feleséged jól megtépi a nővérkéjét!:))))
2012. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!