Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A felségem nővére teljesen...

A felségem nővére teljesen rám van kattanva! Folyamatosan hívogat, sms-eket ír, nem győzöm eltüntetni a dolgokat. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Három éve élek házasságban a feleségemmel.Van köztünk több mint 10 év korkülönbség,ami a nővérét zavarta a családjukból a legjobban. A szülei hamar elfogadtak,amikor az esküvő jött szóba támogattak benne. A nővére folyamatosan zaklatott tulajdonképpen, csak most, kb egy éve csinálja rendszeresen. Ez alatt azt értem, hogy napi 3 sms, azokra nem válaszolok akkor e-mail, vagy hív, de ugye feleslegesen, mert nem veszem fel. Eddig is ezt csinálta, csak ritkán, és akkor azt hittem, csak szimplán jó viszonyt akar fenntartani. Ilyeneket ír sms-ben, hogy én 28 vagyok, nem gondolod hogy korban jobban illenék hozzád, mint az a kis...és akkor szép szavakkal illeti a húgát. Elmagyaráztam neki már nem egyszer, hogy mi van, meg jó lenne ha abbahagyná, mert így nem muri, nem győzöm eltüntetni az sms-eket, e-maileket, véletlenül sem akarok családi viszályt. E-mail címem megváltoztattam, a telefonszámomat a munkám végett nem tudom, de már fogalmam sincs mit csináljak vele...Ti mit tennétek a helyemben? 34/F
2011. aug. 12. 09:16
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben az esetben egyáltalán nem célravezető dolog a konfliktuskerülés. Ha folyamatosan, kitartóan visszautasítod, akkor arra az ösvényre fog fordulni, hogy összevessz a nejeddel, és azt fogja mondani, hogy te zaklattad őt (a leírtak alapján kitellik belőle).

El kell mondanod a nejednek, meg kell mutatnod neki a leveleket, smseket, lesz belőle némi balhé, de inkább az legyen, minthogy a kapcsolatotokba rondítson bele az eset. A nő egyértelműen nem százas.

2011. aug. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
Ez durva. Szerintem is a feleségednek kéne megmutatni ezeket. Mert később nagyobb gond is lehet a végén kitalálja a nővére hogy te fűzöd így meg úgy. Lépj minél hamarabb.. mert a végén lehet hogy te fogsz kijönni h*lyének. 18L
2011. aug. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
1000% hogy kinyírja...ha ma is csesztet, akkor este elmondom neki,megmutatom az sms-eket. De ha összevesznek, rám is haragudni fog. Igaz is, legalább ha lecsengett ez az egész,békesség lesz!
2011. aug. 12. 09:39
 14/42 anonim ***** válasza:
100%

09:37-es vagyok, a 66%-os

még annyi, hogy egyetértek azokkal, akik azt írják, a végén a nővérke állítja majd be máshogy a szitut

igaz, h nem tud bizonyítékot mutatni, mert nem válaszolgattál Neki, de Te se tudsz, mert ugye kitöröltél mindent

ennyi erővel Ő is mondhatja, h Ő meg a Te zaklatásaidat törölte ki..

2011. aug. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
Ki fog rád haragudni? A feleséged biztosan nem. És biztos a szülök is elkapják a nővérkét ( ha még élnek). A többi ne a TE gondod legyen. 18L
2011. aug. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Ó, dehogynem...első baja az lesz, hogy miért csak most szóltam, aztán ha összeveszett a nővérével, akkor az lesz, hogy miattam veszett össze vele...persze szerencsére ez csak ilyen egy napos idegállapot nála, de akkor is haragudni fog rám...Viszont nem baj,ha utána béke lesz! :)
2011. aug. 12. 09:43
 17/42 anonim ***** válasza:
Mondd el neki. Jó lehet ordibálni fog meg minden de a béke sokkal jobb.
2011. aug. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

Ha ma is, este ha hazaért elmondom neki...

Köszönöm a válaszokat!:)

2011. aug. 12. 09:48
 19/42 anonim ***** válasza:
Majd mondd el a fejleményeket!:D
2011. aug. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Vagy este még, vagy reggel majd megírom!
2011. aug. 12. 09:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!