Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni? Anyu 20 év...

Mit lehet tenni? Anyu 20 év után 3 hónapja elköltözött, miután apám többször is kidobta a lakásból. Nekem még maradnom kellett, nem tudtam anyuval menni, ezért anyu reggelente amikor apám már elment dolgozni, odajött, mert apám képtelen ellátni.

Figyelt kérdés

Korábban volt olyan, hogy úgy megrúgdosta, hogy bordarepedése volt, de nem egyszer folytogatta is, amikor azt mondta nem megy vissza.Azóta egyfolytában hívogatja, volt olyan éjjel, hogy 23x telefonált. Az utcán autóval követ minket, mindig megáll a járda mellett és üvöltözik anyunak, hogy menjen vissza hozzá. Közben anyunak új kapcsolata van, apám ezt megtudta, és már többször elment a házához, hogy "figyelmeztesse"anyu milyen ember. Anyu rokonait is egyfolytában hívogatja. Hamarosan én is elköltözöm, így semmilyen kapcsolat nem lenne vele, de félek, hogy nem fogja feladni.

Van értelme feljelenteni, vagy úgy sem tesznek semmit? Amikor egyszer megverte, kihívtuk a rendőrséget, de amíg nem folyik vér, nem tesznek semmit... köszönöm, hogy elolvastad :)


2011. aug. 13. 12:40
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Ha minden jól megy, két hét múlva költözhetek anyuhoz. Köszönöm mindenkinek a válaszokat, nagyon sok erőt ad, hogy ti, "kívülállók" erősnek gondoltok: így igyekszem én is elhinni magamról és átvészelni ezt a néhány napot! köszönöm :)
2011. aug. 14. 10:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!